לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  החלפת קרמיקה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   החלפות קרמיקה בכל חלקי הבית!

   “המשפצים בישראל” מגיעים לבצע אצלכם החלפות של קרמיקה בכל החדרים בבית. חידוש קרמיקה מאפשר לכם ליהנות מנראות נפלאה ומפונקציונאליות נהדרת. אריחי הקרמיקה המופקים כיום הינם באיכות גבוהה ומתקדמת, כזו שמאפשרת לאריחים לקלוט אדים וכתמים שונים. האריחים המוצעים למכירה מגיעים בגדלים שונים, עיצובים שונים וחיתוכים שונים, כך שלצד התרומה הפונקציונאלית האדירה, תוכלו להפיק מהאריחים הרבה יותר עם התרומה העיצבית שלהם.

   החלפת קרמיקה לפנים וחוץ כולל פירוק ריצוף ישן.
   למה אנחנו?
   פירוק קרמיקה ישנה כולל פינוי
   החלפת קרמיקה בחדר אמבטיה כולל הכל
   ביצוע החלפת קרמיקה לריצוף חוץ (חצר או מרפסת)

   אפשרות החלפת קרמיקה בודדת (קרמיקה שבורה)
   שירות בפריסה ארצית
   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   מדוע צריך לבצע החלפת קרמיקה במקלחת?

   חדר הרחצה שלכם הוא ללא כל ספק החדר הלח ביותר בבית שלכם. איך הגעתם למצב שאתם צריכים החלפת קרמיקה לחדר אמבטיה? מטבע הדברים, מגיעים במגע האדים במגע עם הקרמיקה. במקרים בהם הקרמיקה לא הייתה נוכחת, הקיר היה זה שהיה סופג את האדים וכך היו נוצרים נזקים של רטיבויות, עובשים וקילופים. על כן, במקרה בו נפלו אריחים מהקיר, במקרים בהם ישנם סדקים על האריחים או במקרים בהם ישנם חלקים שבורים בעקבות בלאי, כדאי מאד לבצע החלפת קרמיקה באמבטיה. השקיעו בעבודת החלפת הריצוף במקום להביא עצמכם למצב של תיקונים נרחבים יותר.

   מדוע צריך לבצע החלפת קרמיקה במטבח?

   המקרה הראשון בו אתם צריכים לרצף את הדירה הוא אזור המטבח הוא המקרה בו אתם מעוניינים בהתחדשות. כידוע, ישנם לא מעט אריחים שיוכלו להתאים למטבח שלכם, זאת הודות למגוון הרחב הקיים. יחד עם זאת, לקרמיקה ישנו גם תפקיד פונקציונאלי המצדיק את מיקומה במטבח: סביבת המטבח היא סביבה שמטבע הדברים יכולה להתלכלך בקלות משמנים שלא ניתן להוריד אותם מהקיר. הקרמיקה אם כן לא רק מעניקה לכם מעטפת חזותית מרשימה, אלא שהיא גם קיר מגן הקולט את הכתמים המגיעים מאזור הסירים במטבח.

   אז מדוע אתם צריכים החלפת מרצפת קרמיקה?

   ניתן לסמן שלושה מקרים עיקריים בהם אכן נדרשת החלפה של קרמיקה, ללא כל תלות בחלל בבית. המקרה הראשון הוא המקרה שאיש לא מאחל לכם: פיצוץ בצנרת. בעיות אינסטלציה יכולות להוליד לכם לא רק אי נוחות זמנית, אלא שהן גם יגרמו לכך שאריחי הקרמיקה שלכם יצטרכו להיות מוסרים. כך לדוגמא, אתם יכולים להגיע למצב שאתם צריכים החלפת קרמיקה ברצפה לאחר שהאריחים הקיימים הוסרו לטובת פתירת הבעיה.

   המקרה השני הוא המקרה בו אתם מעוניינים לשפץ את הבית שלכם. מגמות עולות ויורדות חדשות לבקרים, ואריחי הקרמיקה ששילבתם בבית לפי עשור, כבר לא רלוונטים עיצובית. שימו לב כי מתיחת פנים אסתטית הינה סיבה מוצדקת להחלפת האריחים, בעיקר בעת שאתם מוצאים עצמכם עם אריחים שבורים וסדוקים, כך שמדובר לא רק על החלפת אריח קרמיקה שבור, אלא על הזדמנות של ממש להתחדש.

   ואילו המקרה השלישי הוא המקרה בו בוצעה אצלכם עבודה שאינה די איכותית בפעם האחרונה שהוחלפה אצלכם קרמיקה. עבודות חובבניות מביאות לכך שאתם עלולים למצוא עצמכם עם רטיבויות וחדירות של מים. התוצאה? הקרמיקה נופלת, נשברת ועל כן אתם זקוקים להחלפה מהירה שלה. אנחנו נדאג ליישם את האריחים כשורה, תוך שנדאג לשלב גם סוג הרובה בהחלפת קרמיקה שיתאים לסוג האריחים שלכם.

   מדוע חשוב לרכוש 10% יותר אריחים?

   כפי שאתם רואים, המציאות היא שלעתים יש לכם סדקים באריחים, שברים משמעותיים או שאריחים נופלים. על כן, חשוב מראש לקנות 10% יותר אריחים. הסיבה? במידה ויבצעו אצלכם החלפת קרמיקה במרפסת, יהיו לכם אריחים שיהיה ניתן לעבוד איתם. לא אחת קרה שהעבודה הנדרשת הייתה תיקון של מספר אריחים בודדים, אך מאחר והלקוחות לא מצאו אריחים דומים לאלו שכבר משולבים אצלם במרספת, הם היו צריכים להחליף את כל האריחים על מנת לשמור על אחידות אסתטית.

   עלות החלפת קרמיקה בחדר שינה

   אז כמה עולות לכם עבודות של החלפת הקרמיקה? ראשית, דעו כי החלפת קרמיקה בחצר ובכל חדר אחר בבית לרבות חדר האמבטיה או המטבח, הינה עבודה הנפרסת על פני שלושה ימים. לעתים מדובר אף על ימי עבודה קצרים יותר, במקרים בהם החדר קטן יותר או במקרים בהם העבודה הנדרשת הינה קטנה. ומה לגבי מחיר החלפת קרמיקה?

   המחירים משתנים, בעיקר במקרים בהם יש צורך בפירוק של הקרמיקה הקיימת ולאחר מכן יישום של החדשה. ניקח לדוגמא מקרה בו יש ברשותכם חדר אמבטיה בגודל של כ-15 מטרים, כאשר העבודה הנדרשת היא הסרה של אריחי הקרמיקה הקודמים והדבקה של אלו החדשים: העלות המשוערת עומדת על בין 5500-6500 שקלים.

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat