לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  התקנת מרזבים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   התקנה איכותית של מרזבים

   “המשפצים בישראל” שולחים אליכם מתקין מומלץ למרזבים. התפקיד של המרזבים הוא לנקז בצורה יעילה, מהירה ובטוחה את המים הנמצאים על גגות המבנים, כאשר המטרה היא להוביל אותם מהמקום בו הם נמצאים כלפי מטה. כידוע, מים שמצטברים על הגג לא עושים טוב בשום צורה, כאשר לא אחת, בעיקר על גגות שטוחים, מה שקורה הוא שהמים יוצרים מצבים קיצוניים של נזילות ורטיבויות שפוגעים באיכות החיים של הדיירים. התקנת מרזבים לבית פרטי חשובה בדיוק כמו ההתקנה המיועדת לבנייני המגורים, כאשר הדגש חייב להיות על מתקיני מרזבים מומלצים המיומנים היטב בהתקנה מסוג זה. אל תחכו לחורף, מתקין מרזבים זול שומר עליכם יבשים כבר עכשיו!

   התקנת מרזב חיצוני ופנימי – כל סוגי המרזבים!
   מתחייבים למחיר הכי זול

   מרזבים מפלסטיק, אלומיניום ונחושות
   הזמינו מתקין מרזבים לגגות בתים, מחסנים, חממות ופרגולה
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185


   המלצות על התקנת מרזב – כל הסיבות מדוע כן

   מתקין מרזבים יוכל להגיע אליכם בכל יום בשנה, אך מומלץ מאד לבצע את העבודה בקיץ לפני שמי הגשמים מאיימים להפוך אתכם לרטובים. לא אחת, בעלי הבתים והדיירים בבנייני המגורים המשותפים נכנסים לשאננות רבה מאחר והחורף הישראלי מצטייר כחורף פשוט שניתן לצלוח אותו. מה שקורה בפועל הוא שמספיק יום אחד של גשמים חזקים בכדי לפגוע בארבעת הקירות היבשים שלכם. גגות מוצפים יוצרים נזקים ישירים ומצריכים הזמנת שירות של תיקון גגות רעפים, אך הודות למרזבים ניתן לנקז את מי הגשמים מגג המבנה.

   שימו לב כי המרזבים לא רק תורמים בכל הקשור למניעת הצפה על הגג וחדירה אל הדירות שלכם, אלא שמדובר גם על ניקוז מבוקר של המים. לא אחת, המים מתנקזים בצורה שאינה מבוקרת וכך הם פוגעים בריהוט הגינה, בצמחייה ואף בריצוף שיכול להיות מוצף. התקנה של המרזב מאפשרת לכם לעבור בראש שקט את עונת החורף מבלי שאף אלמנט או יסוד בבית שלכם נפגע.

   התקנת מרזבים פנימיים וחיצוניים – מה חשוב לדעת?

   עוד לפני שמתעניינים בשאלה איך מתקינים מרזב, חשוב להבין איזה מרזב נחוץ לכם. כידוע, ישנם שני סוגים של מרזבים – זה החיצוני וזה הפנימי. הסטנדרט כיום של בניית גגות רעפים הוא להתקין מרזב חיצוני כדי לעומת המרזבים הפניימים שהינם חלק בלתי נפרד מהבניין. מרזבים אלו עשויים מבטון, זאת בשונה ממרזבים אחרים המוצעים בפורמט של התקנת מרזב פלסטיק או התקנת מרזב אלומיניום. מאחר ומדובר על התקנת מרזב סמוי-פנימי, הרי שמדובר על יתרון משמעותי מאד: מרזב זה אינו חיצוני וכך הוא למעשה נשמר שכן הוא אינו חשוף לפגעי מזג האוויר. כך, אתם יכולים ליהנות מהמרזב לטווח ארוך יותר שכן השחיקה שלו איטית מאד. כן חשוב לדעת מנגד כי בעת שמגלים כשל או ליקוי במרזב מסוג זה, לא ניתן לתקנו ולכן המון פעמים הפתרון היחיד הוא להתקין מרזב חיצוני.

   אם אתם מתעניינים לגבי מרזב חיצוני, דעו כי תוכלו לבחור בין התקנת מרזב נחושת, פלסטיק או פח מגולוון. הבחירה בסופו של דבר מוכרעת על ידי העדפות אסתטיות בלבד, כאשר לכל חומר ישנם יתרונות וחסרונות. כמו כן, כל חומר מתומחר במחיר אחר, מה שאומר כי מחירים של התקנת מרזבים משתנים בהתאם לסוג המרזב והרכבו.

   התקנת מרזב פח מגולוון

   אחת האפשרויות העומדות לרשותכם היא כאמור התקנה של מרזב מפח מגולוון. היתרון הבולט ביותר של מרזב זה הוא העמידות הרבה והחוזק הרב של החומר. כמו כן, אם אתם מעוניינים גם בתרומה אסתטית, דעו כי ניתן לצבוע מרזב זה בכל צבע שתרצו ללא כל הגבלה. אנו שמים דגש על התקנת מרזב של פח שהעובי שלו לפחות 0.5 מילימטר – זאת על מנת להבטיח עמידות ארוכת טווח. מחיר התקנת מרזב חיצוני מפח מגולוון נע בין 110 שקלים ועד 150 שקלים עבור מטר רץ.

   כמה עולה להתקין מרזב?

   לא משנה לנו אם אתם צריכים התקנת מרזב לפרגולה או לגג, אלא מה שמשנה באמת הוא אופי העבודה וסוג החומר. כך לדוגמא, במידה וההתקנה תצטרך להתבצע כהתקנה מסוג התקנת מרזב בסנפלינג, סביר כי תהיה תוספת תשלום. אלמנט נוסף המשפיע על עלות העבודה הוא החומר שיבחר. אם כן, כמה תעלה לכם התקנה של מרזב לפי סוגי החומרים? שימו לב:

   התקנה של מרזב מאלומיניום תעלה לכם בין 70-120 שקלים למטר רץ, התקנה של מרזב מפח מגולוון בין 110-150 שקלים למטר רץ. מחירים גבוהים יותר מסתמנים בעת שתדרשו במרזב מנחושת המתומחר בעלות של בין 280 ל-380 שקלים למטר רץ, ומרזב מאבץ מתומחר בעלות של בין 180 ל-320 שקלים למטר רץ.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat