לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  חיפוי כניסה לבית

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   חיפוי כניסה לבית – כי אין שני לרושם ראשוני!

   חיפוי של קירות בכניסה לבית הוא אחד האמצעים לשיפור המראה הכללי, המעניק צביון ייחודי בכניסה לבית המגורים. קבלני שיפוץ מנוסים של המשפצים בישראל אמונים, בין השאר, על התקנת חיפוי כניסה לבית בהתאמה לצרכים של הדיירים ולהעדפות שלהם. בשורות הבאות נעסוק באספקטים שונים של נושא החיפוי ולתרומה שלו ליצירת המראה הייחודי והאווירה. מהו בעצם חיפוי קירות בבית ובכלל? מהן המטרות של חיפוי בכלל, וחיפוי בכניסה לבית בפרט? מהו טווח המחירים של חיפויים בכניסה לבית? מהם הסוגים השונים של חיפויים הקיימים היום בשוק?

   חיפוי כניסה לבית במגוון סגנונות ועם שלל חומרים!
   חיפוי של קירות בכניסה לבית מחיר למ"ר החל מ-100 ₪
   חיפוי עם זכוכית, אבן, בריקים ועוד לבחירתכם
   פגישת ייעוץ בבית הלקוח בחינם וללא התחייבות!
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
   055-9380-185

   חיפוי כניסה לבית במחיר הכי זול


   החשיבות של הדקורציה בכניסה לבית

   חיפוי קיר כניסה לבית וחיפוי של דלת הכניסה עשויים לשוות לבית מראה איכותי וייחודי כבר במפגש הראשון של אורחים המגיעים אליו עם הבית. החיפוי יוצר רושם של איכות ועושר ומלווה את המבקרים בבית. ככלל, חיפוי אמור להעניק לבית מראה טבעי שהבית היה מקבל אילולי שיטות הבנייה וחומרי הבנייה המודרניים. שיטות התפעול הפכו מצד אחד את המבנה באופן כללי לחזק ויציב יותר, באמצעות שילוב של בטון עם ברזל. מצד שני, עיצוב הבטון עלול להפוך גם את המבנה הפונקציונאלי ביותר לחסר ייחוד. חיפוי כניסה לבית חיצוני מאפשר להעניק לבית מראה ישן של פעם, ועדיין לעשות שימוש בחומרי הבנייה החדשניים ביותר. נכון להיום קיים בשוק מבחר ענק של סוגי חיפוי לקירות בכלל, וחיפויים לכניסה לבית המגורים בפרט. הבחירה של החיפוי צריכה להתאים לטעם ולהעדפות של הדיירים ולקחת חלק ביצירת האווירה שהם מעוניינים להשרות על כל מי שמבקר בו.

    

   חיפוי קירות כניסה לבית – מטרות עיקריות

   כדי להעניק למקום מראה מרשים וייחודי פעמים רבות בורים לבצע חיפוי קירות כניסה לבית. החשיבות הרבה שמייחסים אנשי מקצוע בתחום האדריכלות דווקא לעיצוב הכניסה בבית נובעת מהעובדה שהרושם שנוצר ברגע שמגיעים לבית הוא הרושם המלווה את האורחים, וגם את מי שמתגורר בבית דרך קבע, כל זמן שהם שוהים בתחומי הבית. ואם הרושם חשוב בכניסה לבית פרטי, הוא חשוב על אחת כמה וכמה כשבוחרים לחפות את הכניסה לבית העסק. חיפוי כניסה לבית כפרי עשוי בהחלט לייצר את הרושם והמראה הרצוי. מטרה נוספת של החיפוי היא להעניק לקיר הגנה נוספת מפגעי מזג האוויר. חיפוי איכותי מונע ספיגה של אור השמש בקיץ ושל הלחות וקור השורר בחוץ בחורף. חיפוי כניסה לבית פרטי מעניק לבית גם סוג מסוים של בידוד.

    

   סוגים שונים של חיפויים הקיימים בשוק

   מי שמעוניין להתקין חיפוי בכניסה לבית מבין מהר מאד שההיצע של חיפויים הוא מגוון:

   √ חיפוי כניסה לבית באבן הוא אחד מהסוגים הנפוצים של חיפוי, הן בבתים פרטיים והן במבנים משותפים. מדובר בחיפוי אלגנטי מאד ויוקרתי, המשרה אווירה כפרית ורגועה.

   √ חיפוי כניסה לבית דקורטיבי גם הוא נפוץ ומשווה לבית מראה יוקרתי וחדשני, שהופך את השהייה בו לחוויה של ממש, הן עבור הדיירים והן עבור מי שמגיעים לבית כאורחים.

   √ חיפוי כניסה לבית זכוכית גם הוא משיד מטרות דומות, ומעניק למבנה מראה מרשים וחדשני שמזוהה עם עולם ההייטק.

    

   כמה עולה חיפוי הכניסה לבית?

   המחירים של החיפויים אינם אחידים, ויש גם גורמים רבים המשפיעים עליהם. הדבר הראשון המשפיע על מחירי החיפוי הוא חומרי הגלם שבהם עושה שימוש קבלן שיפוצים מומלץ. המחירים של חומרי הגלם עשויים לנוע בטווח של כמה עשרות שקלים למטר רבוע, לבין סכום של מאות שקלים למטר לפני העבודה. החלק הנוסף בתמחור הוא המחיר, שעלול להוסיף לעלויות עוד כמה מאות שקלים למטר. תוספת המחיר נובעת מהעובדה שמי שמתקין את החיפוי חייב לחזור לבית בשלושה מועדים שונים לפחות על מנת לסיים את העבודה. עם זאת, דווקא כשהחיפוי של הכניסה לבית מתבצע כחלק משיפוצים כלליים, בעלי הנכס עשויים לשלם עבור חיפוי כניסה לבית פרטי מחיר למטר שיכול להיות זול יותר. זאת משום ששיפוצניקים מטעמנו מגיעים לבית לעבודות אחרות ולא רק לביצוע ההתקנה של החיפוי ויגבו מכם מחיר זול על כל עבודות השיפוץ.

    

   מחפים את הכניסה לבית רק עם המשפצים בישראל!

   אם יש לכם עניין לבצע במבנה שיפוצים הכוללים שינויים קוסמטיים, כולל חיפוי קירות בכניסה לבית, זה בהחלט המקום הנכון עבורכם. צרו קשר כבר כעת, ולאחר מכן קבלני שיפוץ מומלצים של המשפצים בישראל יחזרו אליכם בהקדם. הם יסייעו לכם לבצע את הבחירה הנכונה והמושכלת של החיפוי בהתאם להעדפות שלכם ובהתאם לאופי הכללי של העיצוב.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat