לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  תיקון פיצוץ בצנרת

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   שירות תיקונים בצנרות

   סביר כי הדבר האחרון שהייתם רוצים לעשות הוא לדאוג לשירות תיקון פיצוץ בצנרת בניין. קרה ואתם אכן נמצאים באי הנעימות הזמנית הזאת? תמיד יש את “המשפצים בישראל”! אנחנו מתמחים בתיקון של כל סוגי הצנרות מכל סיבה שלא תהיה. הסיבה שגם אתם צריכים כעת תיקון פיצוץ צינור מים היא מאחר וצנרות הן בעלות אורך חיים די מוגבל – זאת מאחר והן נוטות להגיע למצב של שחיקה לאחר כמה שנים בהן הן שירתו אתכם. לא אחת, המצב אינו שחיקה אלא דווקא טמפרטורות נמוכות מאד המביאות למצב בו המים קופאים בצינור וכך נוצרת ההתפוצצות. רגע לפני שנגיע לבצע אצלכם תיקון פיצוץ צינור מים ראשי, ההמלצה היא לסגור את השיבר הראשי על מנת למנוע את המשך הדליפה.

   תיקון פיצוץ בצנרת מהיום להיום!
   למה אנחנו?
   גילוי הפיצוץ בעזרת מכשור מתקדם
   טיפול בתקלה כולל החלפת הצינור
   שאיבת מים במידת הצורך

   זמינות מיידית – 3 צוותים הפרוסים ברחבי הארץ
   אחריות על כל עבודה הנעשית דרכנו
   מחירים מיוחדים לועדי בתים

   לקבלת ייעוץ ראשוני והצעת מחיר חייגו: 055-9380-185

   אז איך קרה ויש לכם פיצוץ בצנרת?

   כאמור, הסיבה השכיחה ביותר היא השחיקה של הצנרות. בעולם אוטופי אכן היו צנרות שמחזיקות לנצח ויכולות לשרת אתכם ללא כל בעיה, אך בפועל מדובר על חומרים המגיעים למצב של בלאי – החל מחלודה, דרך סדקים ועד שברים קטנים שהולכים והופכים משמעותיים יותר – עד להיווצרות הפיצוץ. במקרים שכאלו כאשר יש פיצוץ בצנרת ראשית, חשוב להחליף את הצנרת בבניין במהירות האפשרית. מעבר לכך שאתם יכולים להעניק את ה”טיפול” הראשוני לצנרת שלכם עם סגירת השיבר הראשי במערכת האינסטלציה, דעו כי אתם יכולים לזהות פיצוץ בצינור ללא כל ביקורת המגיעה דרכנו:

   בעוד ישנם מקרים בהם התפוצצות הצנרת הינה ניכרת, ישנם מקרים בהם היא אינה גלויה וכך אתם יכולים להמשיך לחיות עד שאתם מגלים כי חשבון המים שלכם תפח. אם במידה אתם מקבלים חשבון מים שאינו תואם את צרכי השימוש הקבועים שלכם, סביר כי ישנה דליפה שיכולה להביא למצב של פיצוצים בצנרת. ככל שתזהו מוקדם יותר את הכשלים והליקויים, כך יהיה ניתן למנוע תיקונים נרחבים יותר. כאמור, אנחנו מתקנים את כל הצנרות עם שירות של תיקון פיצוץ בצנרת ברזל, צינורות מים בחצר וצינורות ביוב.

   איתור פיצוץ בצנרת ומענה לבעיה

   על מנת לבצע תיקון פיצוץ צנרת ראשית או כל תיקון אחר בצנרת, הדבר הראשון שיש לעשות הוא. בעת שמאתרים את הצינור, קל יותר להעניק מענה לבעיה: מנתקים את אחד הצדדים של הצינור מהברז ואת הצד השני ממרכזיית המים. לאחר מכן, מה שנעשה יהיה להחליף את הצינור הפנימי. בהמשך, נשלוף את הצינור מהקיר ונמדוד את האורך שלו. הפעולה הבאה תהיה להשחיל חרוז על הקצוות שלו, להדק את החרוזים משני הצדדים וכך פותרים את הנזילה. אתם זקוקים לשירות תיקון פיצוץ צינור בקיר? נאתר את הצינור המפוצץ ונעניק את המענה האיכותי והראוי ביותר!

   האם יכול להיות פיצוץ של צנרת מתחת לבלטות?

   למרות שאתם מכירים כל בלטה ובלטה בבית שלכם, הרי שלא תמיד יש לכם שליטה עליהן. לא אחת, קורה ופיצוצי הצנרת מתרחשים מתחת לבלטות. מקרים שכאלו מתרחשים בעיקר בבית ישנים, כך שאם אתם גרים בדירה בת יותר מעשרים שנה, ישנה סבירות כי יהיו פיצוצים של צנרות. אם אתם מזהים סימנים של רטיבות, סביר כי התפוצץ צינור מתחת לרצפות שלכם. שימו לב כי ייבוש הרצפות שלכם אינו הפתרון לבעיה, ובמקרים שכאלו חשוב לבצע גילוי פיצוץ בצנרת ולהחליף צינור חדש.

   כמה עולה לתקן פיצוץ בצנרת?

   מחיר תיקון פיצוץ בצנרת אינו קבוע ומשתנה בהתאם לפרמטרים הבאים: המצב בו נמצאת הצנרת שלכם, מורכבות החלפת הצנרת, העלות של חומרי הגלם בהם עושים שימוש המושפעים מהצנרת שיש לכם, ומיקום הצנרת. לדוגמא, תיקון פיצוץ צינור מים בחצר יהיה זול יותר בהשוואה לתיקון של פיצוץ צינור מתחת לרצפות.

   תיקון פיצוץ בצינור ביוב יעלה לכם בממוצע על פי המפרט הבא: צילום הצנרת מתומחר בעלות של כ-1100 שקלים, עלות ביקור האינסטלטור עומדת על כ-150 שקלים – אך במידה ומתקנים בפועל את הפיצוץ מפחיתים את עלות הביקור והיא מגולמת בעלות הכללית. תיקון של פיצוץ צינור מים בבית משותף או תיקון של פיצוץ צינור ביוב יעלה לכם בממוצע בין 900-1800 שקלים, כאשר טיפול בצנרת חיצונית הינו יקר יותר לרוב מאחר והעבודה הינה מורכבת יותר. שימו לב כי טווח המחירים מושפע מדרגת הפיצוץ בצנרת, מערכת האינסטלציה הקיימת וגודל הצנרת שיש להחליף.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat