לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  חידוש קירות

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   חידוש קירות ישנים ומתקלפים

   כשמבצעים שיפוץ כולל לבית  – בין אם זה בית חדש יחסית אבל רוצים לשדרג את המראה שלו ובין אם הוא ישן וקירותיו כבר מתפוררים – אחד הדברים המרכזיים שכדאי ומומלץ לעשות הוא חידוש קירות. מדובר בתהליך רציני, אבל בסופו הבית שלכם ייקבל מראה חדש ונפלא, וזה לא משנה אם תעשו חידוש קירות פנים בתוך הבית, או שתלכו על חידוש קירות חוץ בשטח שמסביב לו. אם אתם רוצים שהתהליך של חידוש הקירות יתבצע באופן המקצועי ביותר, עם רמת עבודה וגימור גבוהה ביותר, תוכלו לסמוך על המקצוענים של פורטל “המשפצים בישראל” שיעשו את זה עבורכם. כדי שתבינו איך מומחי השיפוצים שלנו פועלים בעניין הזה וכמה עולה לחדש קירות בבית הכנו לכם את המאמר הבא שבו תמצאו את כל המידע.

   שירות חידוש קירות לבתים פרטיים או בית משותף!
   חידוש קיר חיצוני או פנימי
   החל מ-60 ש”ח למטר
   עבודה מקצועית ויסודית
   שימוש בחומרים האיכותיים ביותר
   רמת גימור גבוהה!
   שירות בפריסה כלל ארצית

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   חידוש קירות פנים בבית פרטי

   אז איך אנחנו מחדשים קירות?

   אתם יכולים לבחור לחדש את הקירות הפנימיים או החיצוניים בבית שלכם במקום להזמין שירות צביעת דירה, ולמרות שבשני המקרים התוצאה יכולה להיות מעולה ולתרום המון למראה הטוב של המקום – תהליך העבודה בכל אחד מהמקרים הוא קצת שונה. נפרט אילו פעולות אנחנו עושים בכל אחד מהמצבים כדי לחדש לכם את הקיר על הצד הטוב והמוצלח ביותר:

   חידוש קירות חוץ

   כדי להצליח בחידוש של קירות בטון או בלוקים שסובלים מהתפוררות או מהתקלפות בחלק החיצוני של הבית, אנחנו מבצעים טיוח מקצועי של הקירות. כדי לחדש קיר חיצוני נשתמש, לפי הצורך, באחד מבין שלושת החומרים הבאים או בשילוב ביניהם:

   טיח רגיל – מורכב מתערובת של טיט מלט ומים; על מנת לטייח איתו נמרח אותו על הקיר באמצעות כלי שנקרא מאלג’, שעוזר לשמור על מריחה אחידה. נמתין כמה שעות לייבוש חלקי, ואז נגרד את הטיח באמצעות מסור ליצירת אחידות ויישור סופיים של הקיר.

   טיח תרמי – חומר בעל יכולות בידוד טובות יותר מאלו של הטיח הרגיל.

   שכבה צמנטית – תערובת של חול ומלט שמייצרת איטום טוב יותר של הקירות מפני רטיבות ועובש. בדרך כלל משתמשים בשכבה צמנטית כשכבה ראשונה ועליה מורחים טיח או עושים שפכטל חיצוני.

   בנוסף לשימוש בחומרים הללו, אנחנו מבצעים גם חידוש קיר שפריץ – שיטת טיוח שונה אבל חזקה יותר ועמידה לאורך שנים. בשפריץ מתיזים על הקיר, באמצעות מכונה מיוחדת, תערובת של חול, צמנט, מים וקוורץ, שיוצרת שכבה אוטמת ומגנה על הקיר מפני חדירה של מים.

   חידוש קירות פנים

   כדי לטפל בחלק הפנימי של הבית, אנחנו מבצעים חידוש קירות בשפכטל – שיטת בינוי שהופכת את הקירות הישנים שלכם לחדשים לחלוטין, לפחות במראה וברמת הגימור. זה עובד ככה: עם הקירות בבית כבר מתפוררים וצריך לשקם אותם, נמרח עליהם שכבות של טיח גבס, חומר שיוצר תשתית חדשה ועבה לקיר הישן. לאחר מכן נעביר על הקיר שכבות של שפכטל עם חומרים ממשפחת הגבס וכן שפכטל אמריקאי – טכניקה שנותנת לתוצאה הסופית תחושה חלקה ומראה נעים ומרענן. גם עבור שיפוץ וחידוש קירות גבס, שנפוצים בהרבה מאוד בתים בישראל, נפעל בצורה דומה, ונשתמש בשילוב של שכבות שפכטל אמריקאי עם הדבקת נייר גבס כדי לשקם את הקיר ולחדש אותו בשבילכם.

   כמה עולה לחדש קירות בבית?

   כמו שאתם רואים, אנחנו משתמשים בשיטות בנייה ושיפוץ שונות כדי לחדש את קירות הבית שלכם באופן המקצועי והטוב ביותר שיכול להיות. מחיר העבודה משתנה על פי סוג הקירות שבביתכם ונפח העבודה שצריכה להיעשות עליהם, אבל באופן כללי הטבלה הבאה מציגה את טווח המחירים המשוער לעבודות חידוש קיר שונות:

   סוג העבודה טווח מחירים
   חידוש קירות חוץ עם טיח

   מילוי הקיר באמצעות טיח, טיח תרמי, טיח צמנטי או שילוב ביניהם, כולל גימור וצביעה

   70-130 ₪ למ”ר
   חידוש קירות חיצוניים בשפריץ

   שימוש בטכניקת שפריץ למילוי הקיר וחידושו, וצביעתו בסיום

   140-160 ₪ למ”ר
   חידוש קירות פנימיים באמצעות מילוי טיח

   מילוי הקיר באמצעות שכבות טיח גבס וביצוע גימור עם שכבת שפכטל אמריקאי

   60-80 ₪ למ”ר
   חידוש קירות גבס בשפכטל

   שימוש בשכבות שפכטל אמריקאי עם הדבקת ניירות גבס לשיקום הקיר וחידושו

   100-120 ₪ למ”ר

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat