לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  קבלן חשמל

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   קבלן תשתיות חשמל – כל השירותים תחת קורת גג אחת!

   עבודות חשמל מכל סוג שהן, בבית, בתעשייה ובמקומות ציבוריים, יבוצעו אך ורק על ידי חשמלאי בעל הסמכה מתאימה. קבלן תשתיות חשמל יכול להיות מעורב בעבודת הנחת התשתיות, לרבות תכנון וביצוע של העבודה. את העבודה יכול הקבלן לבצע במבנים חדשים, קיימים, בתים פרטיים ומבנים אחרים. על מנת להפוך לקבלן חשמל על החשמלאי לעבור הסמכות שונות עד שיוכל לבצע עבודות מורכבות כהנחת התשתיות.

   קבלני חשמל מומלצים ומקצועים
   מבצעים את כל עבודות החשמל כולל הנחת תשתיות
   התקנת נקודות חשמל, מפסקים ואביזרי חשמל לבית ולמשרד
   פגישת ייעוץ בחינם וללא התחייבות!
   אחריות מלאה על כל עבודה דרכנו
   שירות בפריסה ארצית רחבה

    

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו לטלפון:
   055-9380-185

    

   קבלן תשתיות חשמל מומלץ ומנוסה

    

   הסמכת קבלן חשמל

   ישנן הסמכות שונות בתחום החשמל והן משתנות בהתאם לסוג הלימודים ולניסיון של החשמלאי. קבלן חשמל הוא הדרגה הגבוהה מבחינת ההסמכה והתפקיד שלו מהותי כשהוא מלווה את הבניה או השיפוץ משלב תכנון החשמל לאורך הנחת התשתית הראשונית, הארכת היסוד ועד ליצירת כל הנקודות בבית על פי התוכניות. כמובן, הקבלן יוכל להגיע גם לצורך ביצוע עבודות שיפוץ שונות או ביצוע שינויים בבית או במבנה.

   הקבלן יציג את רישיון החשמלאי שלו ואתם תוכלו לראות כי הוא בתוקף. רמת ההסמכה שלו חייבת להיות חשמלאי מורשה ומעלה. הוא יכול להיות גם קבלן חשמל מתח גבוה ובדרך כלל חשמלאי זה יבצע עבודות במפעלים ומקומות מורכבים. חשוב להבין כי ההסמכה לא ניתנת סתם כך והיא תוצאה של לימודים והתנסות מעשית בשטח.

    

   חוזה עם קבלן תשתיות חשמל – דגשים חשובים

   כיוון שקבלן התשתיות מבצע עבודות מורכבות ויקרות, אתם תרצו לקבל הצעת מחיר מסודרת ולחתום על הסכם בניכם, לפני שיתחיל את העבודה. מעבר לכך שיהיו כתובים בהסכם פרטים על אופי העבודה, מספר נקודות החשמל, לוח הזמנים והתשלומים, אתם רוצים לשים לב מצאתם קבלן שהוא חשמלאי מוסמך ועליכם לראות כי הרישיון שלו בתוקף.

   קבלני תשתיות חשמל חייבים להשתמש בחומרים בעלי תו תקן ולפעול על פי התוכנית האדריכלית. יש לשים לב כי בחוזה מול הקבלן מצוינים כל הפרטים החשובים כמו אביזרי לוח החשמל, מאיזו תוצרת יהיו השקעים והמפסקים, מה יהיה גודלו של לוח החשמל ועוד. קבלן מורשה ידע לספק את כל הפרטים ויבצע את העבודה בצורה תקינה ובטוחה.

    

   איך בוחרים קבלן חשמל המתאים לעבודה?

   בניית בית או שיפוץ דירה דורשים קבלת החלטות רבות ואתם צריכים למצוא בין היתר גם קבלן חשמל מוסמך שיתאים לעבודה ושיהיה הנכון ביותר מבחינתכם. מעבר לכך שחשוב לשים לב לרישיון, לחוזה ולמחיר, כדאי לבחון גם את הפרמטרים הבאים:

   1. ניסיון הקבלן

   כדאי לשאול ולוודא מה הניסיון של הקבלן ולבקש לראות עבודות שביצע. לא כל קבלן חשמל מבצע עבודות מורכבות בבתים ומבנים ויש לוודא כי הניסיון שיש לו רלוונטי לסוג העבודה המבוקשת.

   2. חוות דעת מלקוחות קודמים

   אפשר לשוחח עם לקוחות קודמים כדי למצוא קבלני חשמל מומלצים. חוות הדעת חשובה מאד ויש לדעת כיצד לבקש אותה. לא מומלץ להסתפק רק בשאלה כללית אלא לבקש פרטים על סוג העבודה, האם היא בוצעה בזמן, כיצד הייתה ההתנהלות מול הקבלן ועוד.

   3. תקשורת

   כבר בתחילת הדרך אפשר להעריך כיצד תהיה התקשורת בין הצדדים. קבלן תשתיות חשמל מבצע עבודה לאורך זמן וההתקשרות איתו חשובה לצורך עבודה בטוחה ולקבלת שביעות רצון. חשוב שהוא יענה על שאלות, יגדיר מהי האחריות שלו ויהיה נעים בתקשורת.

    

   מחפשים קבלן חשמל מומלץ? מצאתם!

   הדרך הפשוטה והבטוחה ביותר לעסוק בחשמל היא למצוא את החשמלאי אשר מוסמך לבצע את העבודה, שמביא איתו ניסיון רב בתחום ושעובד עם המשפצים בישראל. המטרה שלנו היא למצוא לכם קבלן שיפוצים מומלץ ומנוסה שגובה מחיר זול ומשתלם. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים כאן באתר וקבלן החשמל המתאים והמנוסה יחזור אליכם בהקדם.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat