לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  קבלן צנרת

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   מחפשים קבלן צנרת? תנו לנו להקל עליכם…

   אנשים רבים מנסים למצוא קבלן צנרת מים מומלץ, אולם לרוב מדובר במשימה קשה, משום שקבלן צנרת נמדד לא רק על פי התוצאה בסיום העבודה, אלא גם על פי תקינות הצנרת אחרי שנים שבהם נעשה בה שימוש קבוע. אנחנו, המשפצים בישראל, נספק לכם קבלן לעבודות צנרת מקצועי בעל ניסיון של שנים בתחום עבודות הצנרת, אשר איתו מגיע אך ורק צוות מיומן שעבר הכשרה מקצועית לעבודה עם צנרת מכל סוג.

   קבלן צנרת בפריסה ארצית!
   למה אנחנו?
   טיפול בכל סוגי הצנרת
   חידוש החלפה ושיפוץ צנרות
   15 שנות ניסיון 
   מקצועיות, אמינות ו 100% אחריות על כל עבודה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   התחייבות לרמה המקצועית ביותר שיש!

   קבלן צנרת מומלץ הוא כזה שיודע לעבוד עם כל סוג של צנרת, לרבות פלסטיק, פלדה ונחושת, שכן לעיתים נדרשת מומחיות בכל אחד מהתחומים האלה בעת ביצוע שיפוץ לצנרת, בעיקר כשמדובר בפרויקט גדול במיוחד. על כן המלצה על קבלן צנרת גז שתקבלו מאיתנו תהיה תקפה גם עבור קבלני צנרת ביוב, ואנחנו לוקחים אחריות מלאה על כל שלבי העבודה, כך שלא תצטרכו לשכור שירותים של קבלנים רבים ושונים בו זמנית.

   קבלן צנרת ביתית

   איך לבחור צנרת מתאימה?

   קבלני צנרת במרכז בדרום ובצפון עובדים עם סוגים שונים של צנרת, כשישנם 4 סוגי צנרת שאיתם הם עובדים בישראל. מומלץ שתכירו את ההבדלים בין סוגי הצנרת על מנת שתוכלו להתייעץ עם קבלן הצנרת כשבידכם ידע מעשי בנוגע לצרכים ולמגבלות שלכם:

   צנרת PEX – זוהי צנרת בהשחלה שהינה פטנט ישראלי. בסיס הצנרת בנוי משרוולים שאל תוכם משחילים את צנרת המים, אשר עשויה מפלסטיק. קבלן צנרת פלסטיק ידע להכין אתכם לכך שמדובר בצנרת שאינה אוגרת קורוזיה או אבנית, אולם מצד שני התקנתה דורשת עבודה רבה ומיומנות גבוהה. בה בעת, ההמלצה היא לא ליצור צנרת ארוכה מ-PEX, שכן כך גדל הסיכוי לתקלות ודליפות אחרי מספר שנים, שבהן הספיק השרוול החיצוני להתייבש ולהיסדק.

   צנרת SP – גם זו צנרת שעשויה מפלסטיק, אלא שחלקה הפנימי מצופה עם רשת אלומיניום שלה יש חיבורים מפליז. גם בה לא נאגרת קורוזיה או אבנית, וניתן לזהות אותה בקלות מתחת לרצפות בעזרת גלאי מתכות, במקרה של תקלה. אפשר להוסיף לה קווים חדשים בקלות יחסית, אולם מחירה הינו גבוה ביחס לצנרת PEX. ניתן כמובן גם לבצע החלפת צנרת ביתית קומפלט.

   צנרת נחושת – נחושת זה חומר יקר ובישראל אין הרבה קבלני צנרת נחושת מומחים, לכן עלות התקנתה תהיה יקרה באופן משמעותי. עבורה יש להזמין קבלן ריתוך צנרת, ולמרות שהיא עמידה מאוד כל עוד עושים עבודה טובה איתה, הנחושת עלולה לחלחל למי שתייה, ולכן מומלץ להתייעץ בנושא זה עם קבלני צנרת תעשייתית, ולא עם קבלן צנרת ביתית.

   צנרת פלדה מגולוונת – הצנרת הזו הייתה נפוצה מאוד עד שנות ה-90, אך כל קבלן צנרת פלדה ידע להגיד לכם שהיא נוטה להחליד עם הזמן, מה שגורם לחורים ופיצוצים בצנרת. גם בנקודות החיבור שלה יש נטייה לדליפות, ועל אף שהיא זולה, בטווח הארוך היא עלולה לעלות לכם לא מעט בתיקונים.

   קבלן צנרת מפלסטיק

   ומה בנוגע לבדיקת צנרת?

   התקנה של צנרת חדשה זה דבר אחד, אבל אם אתם עושים שיפוץ מקיף, מומלץ מאוד שתזמינו קבלן ראשית לבדיקה של הצנרת הקיימת, על מנת לדעת אם בכלל יש צורך להחליפה או שמא ניתן לתקן בה ליקויים קלים ולשפר אותה. קבלן צנרת לכיבוי אש למשל יוכל לשפר את הצנרת הקיימת מבלי להרוס את התשתית שכבר נעשתה, ואם אתם מעוניינים לחסוך בכסף, זהו שלב שאסור לכם לדלג עליו בעת התייעצות עם קבלני הצנרת שלנו. בין שדרושים לכם קבלני צנרת בצפון ובין שאתם מחפשים קבלני צנרת בדרום או באזור המרכז, נספק לכם את קבלן הצנרת שילווה אתכם לאורך כל תהליך שיפוץ הדירה שלכם, ואתם תוכלו להיות רגועים שבחרתם באיש המקצוע הנכון לתפקיד.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat