לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  רובה לריצוף

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   צריכים רובה לריצוף? דברו איתנו!

   לא שאתם צריכים לדעת יותר מדי על רובה כשאתם עובדים עם “המשפצים בישראל”, אך לפניכם מידע מקיף אודות רובה לריצוף. אנשי המקצוע שלנו הם המובילים ביותר, והם אלו שיודעים ליצור את השידוכים הנכונים וההרמונים ביותר של רובה מומלצת לריצוף. אז מהי הרובה? הרובה היא חלק ממכלול של החומר השחור – החומרים הנמצאים באחריות הקבלנים שמבצעים עבורכם את העבודה. בעוד ישנם חומרים שאינם נראים לעין ועל כן הם פחות מעניינים את הלקוחות, דווקא הרובה עולה לסדר היום לא אחת – זאת מאחר והיא משפיעה על נראות החלל והריצוף. ישנם לא מעט סוגי רובה לריצוף, ואם גם אתם לקראת עבודה שכזו כדאי שגם אתם תכירו את הסוגים השונים והשילובים הנכונים. התפקיד של  חידוש רובה ברצפה הוא לאטום את החלל שנוצר בין האריחים השונים.

   חידוש ומילוי רובה לכל סוגי האריחים לריצוף חוץ ופנים!
   למה אנחנו?
   מבצעים את כל סוגי הרובה
   כל סוגי הרובה
   התאמת צבע רובה לריצוף במטבח או בסלון
   רובה אקרילית, רובה צמנטית, רובה פולימרית, רובה אפוקסית
   מבצעים מריחת רובה לריצוף חיצוני ופנימי
   ביצוע רובה לבריקים/קיר לבנים (כוחלה)
   שירות מקצועי כולל ניקיון עד לרמת גימור מושלמת
   שירות בפריסה ארצית

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   הכירו גם אתם את סוגי הרובה

   אילו עבודות רובה אנחנו מבצעים? את כל סוגי העבודות, עם כל סוגי הרובה ובכל פינה בבית: רובה לקיר בריקים מחוץ לבית שלכם, רובה לגג מרוצף וגם רובה למילוי קרמיקה בסלון. לא במקרה קבלני השיפוצים שלנו מתאימים לכם סוגי רובה שונים בעת שאתם צריכים חידוש רובה באמבטיה וכאשר אתם צריכים רובה לריצוף חוץ. איך לחדש רובה באמבטיה? מריחת רובה מתבצעת בכל המקלחת על מנת ליצור שכבה אחידה, כל סוג של רובה מתאים לשימושים אחרים, ובהתאם הם אלו המיושמים אצלכם בעבודות. ניתן לחלק את הרובה לשלושה סוגים עיקריים:

   למה לבצע רובה לריצוף דרכנו?

   מגוון רחב של צבעים

   עמידה מקסימלית בסדקים

   עמיד לחומרי ניקוי

   מונע עובש

   עמיד בכתמים. גם כתמים קשים

   עמידה בפני תפרחת לבנה

   1. חומר מילוי צמנטי – CG

   הרובה הראשונה היא הרובה הצמנטית שכמובן מכילה צמנט. בנוסף, בהרכבה ניתן למצוא גם פולימרים, פיגמנטים ואריגט מדורג. כל עוד הרובה הינה איכותית, כל הנדרש הוא לערבב אותה עם מים בלבד. כיום ישנם קבלנים שעושים שימושים בחומרים ישנים יותר, שעל מנת להשמיש אותם יש צורך להוסיף תוספים שונים. מה חשוב לזכור עם הרובה הזו? שהיא אינה אטומה לגמרי, ועל מנת להפוך אותה לרובה מסוג רובה לאיטום, יש להשתמש בסילר.

    

   2. חומר מילוי עם שרף – RG

   הרובה האפוקסית הינה סוג נוסף שחשוב שתכירו והיא מעורבבת עם חול ופיגמנטים. ההרכב הכימי שלה הוא זה שמאפשר לכם ליהנות מעמידות מאד גבוהה, גם באזורים שאינם אזור ביתי שבו רמת התחזוקה גבוהה יחסית. הרובה הזו מגלה עמידות יוצאת מן הכלל גם לאטימות וגם בפני חומצות שונות וחזקות. השימושים העיקרים ברובה מסוג זה באים לידי ביטוי בשילוב רובה לאריחים מסוג קרמיקה במפעלים בהם ישנם כימיקלים חריפים מאד כמו מעבדות למשל.

    

   3. הרובה הגמישה

   רובה נוספת היא הרובה הגמישה, שהיא עשוייה מפולימרים. עושים ברובה זו שימוש בעת שרוצים לבצע מילוי בתוך מישקי הפרדה.

   לסיכום, שני הסוגים העיקריים של הרובה הם הרובה האפוקסית והרובה האקרילית. הרובה האקרילית היא זו שנמצאת בשימוש רב יותר בהשוואה לאפוקסית והיא נחשבת לזו הפופולארית ביותר.

    

   איך מורחים רובה על קיר? קראו איך עושים רובה

   אם גם אתם תוהים איך מיישמים רובה, לפניכם השלבים שאנחנו ניישם בכל עבודה שנבצע אצלכם: החל מעבודה של חידוש רובה במרפסת ועד רובה לקיר לבנים. ראשית, נערבב את החומר הנבחר עם מים, כאשר היחס שאנחנו עובדים לפיו הוא 75% של רובה ועוד כ-25% של מים. יש לערבב את הרובה היטב, עד שמגיעים למרקם סמיך שישנם אלו שמרקם זה מזכיר להם מרקם של גבינה. ככל שהסמיכות עולה כך הרובה תהיה חזקה יותר, אך בהתאמה גם יהיה קשה לעבוד איתה מאחר והיא סמיכה יותר. הרובה שניישם תישאר מרוחה באופן טבעי על האריחים, אך את החומר העודף ננקה באמצעות סמרטוט לח – לבדיקת מחירי ריצוף דירות לחצו כאן.

   במקרים בהם נעבוד עם הרובה האפוקסית, ננקה אותה במהירות רבה יותר, מאחר והיא נוטה להתקשות מהר יותר והיא סמיכה יותר. יחד עם זאת, לאחרונה יצאו לשוק רובות אפוקסיות המבוססות על מים, כך שקל יותר לנקות אותן. גם כשאנחנו מיישמים רובה לחדרים רטובים וגם עם עבודות של רובה לחיפוי אבן, אנו מקפידים לבצע את העבודה בפעימה אחת ולא בכמה פעמים שונות, זאת על מנת שלא להגיע לפערים בגוונים של הרובה.

   האם ישנן בעיות נפוצות של עבודה עם רובה במקלחת או בסלון?

   בכל מקום בבית בוצעה אצלכם לפחות פעם אחת עבודה של רובה: רובה לסלון, עבודה של רובה בין האמבטיה לקיר או עבודה של רובה לחיפוי מטבח. הבעיה השכיחה ביותר וזו שרלוונטית לכל סוגי הרובה ובכל מקום שבו היא מיושמת, היא כמובן ההשחרה של הרובה. אותם חלקים שחורים שאתם רואים הינם הצטברות של לכלוך על האריחים. הפתרון במקרים שכאלו הוא ניקיון פשוט באמצעות סמרטוט לח, אך במקרים בהם מדובר על כתמים עיקשים, החלפת רובה לריצוף היא אכן פתרון שכדאי לקחת בחשבון. אלו מכם שרוצים להימנע מראש מכתמים שכאלו, יכולים ליישם מריחת רובה לריצוף בצבע כהה שמטבע הדברים קולט פחות כתמים.

   ומה עושים במקרים של רובה סדוקה? מדובר על מקרה שכיח נוסף שרבים תוהים מה עושים במקרים שכאלו. לרוב, סדקים ברובה נובעים מעבודה שאינה די איכותית, כאשר הסיבה היא מריחה שבוצעה בשכבה לא אחידה. מה שאנחנו מציעים במקרה שכזה הוא ליישם שכבה חדשה של רובה. שימו לב כי לא מדובר על מריחת רובה על רובה, אלא על הוצאת הרובה הקיימת ויישום של רובה חדשה. ניתן ליישם עבודה שכזו גם עם רובה לריצוף חיצוני וגם עם מריחת רובה במקלחת.

   עלות רובה לריצוף

   אז כמה עולה רובה לגרניט פורצלן? יישום של רובה לריצוף שחור נע בין 12-28 שקלים למ”ר. המחיר זהה גם במקרים בהם אתם צריכים יישום של רובה לריצוף בהיר או רובה לריצוף לבן – מוזמנים לבדוק עלויות במחירון השיפוצים שלנו. עבודה של חידוש רובה הכוללת את הסרת הרובה הישנה ויישום של חדשה נעה בין 25-55 שקלים למ”ר.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat