לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוצים בחורף

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   חורף חם עם שיפוצים לחידוש הבית!

   בעוד ישנם אנשי מקצוע הזמינים עם עבודות שיפוצים רק בין החודשים אפריל לאוקטובר, אנו ב”המשפצים בישראל” שמחים להציע לכם שירות של שיפוץ בחורף! אנו מבצעים את כל העבודות הנדרשות, לרבות עבודות גבס בחורף, עבודות של חיפוי קירות, פירוק אמבטיות ועוד. גם במקרים בהם תנאי הייבוש ארוכים יותר ומאריכים את העבודה, כמו עם שיפוץ חדר אמבטיה בחורף – אנו מבצעים את העבודה ללא כל תוספת תשלום. לכל עבודה בכל עונה יש יתרונות וחסרונות, אך ככל שמתמקדים יותר ביתרונות, מגלים כי שיפוץ חורפי הינו הדרך שלכם ליהנות מכל העולמות!

   עבודות שיפוצים בחורף במחירים זולים!
   החל משיפוץ מטבח ועד שיפוץ דירה קומפלט
   עבודות טיח, צבע, חשמל ואינסטלציה
   טיפול ברטיבויות ואיתור נזילות מהיום להיום
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   שיפוצים בחורף

   צביעת דירה בחורף או בקיץ – מה כדאי?

   כל עוד השיפוצים נערכים בכותלי הבית שלכם ולא מחוצה לא, הרי שאין כל הבדל באופי העבודה שלנו. כך לדוגמא עם שיפוץ דירה בחורף מסוג צביעת הדירה. מאחר ומדובר על צביעת החלל הפנימי ולא החלל החיצוני, אין לנו כל בעיה ליישם את העבודה עבורכם כאשר אורך העבודה נותר כמעט זהה. כן חשוב לציין כי הימים החמים משפיעים גם על הטמפרטורה בבית, כך שייבוש הקירות הינו קצר יותר בקיץ. על כן, אנו לוקחים עוד כמה ימים אקסטרה לייבוש הקירות בחורף, בעיקר בעת שעלינו לבצע סט של תיקונים שונים לפני עבודת הצביעה בפועל.

    

   כל היתרונות שיש לכם עם שיפוץ הנערך בחודשי החורף!

   אז מה היתרונות שיש לכם עם שיפוץ חורפי? ראשית, הזמינות! זה לא סוד כי עונת הפרימיום של קבלני השיפוצים היא עונת הקיץ, בין היתר מאחר והמון אנשים נמצאים בחופש ועל כן הם נמצאים או בבית או בחופשה. המשמעות? הם זמינים לשיפוץ בבית. כתוצאה מכך, המון אנשי מקצוע תפוסים וקשה לתאם שיפוץ. אנחנו זמינים לכם בזמינות מלאה בחורף ומאפשרים לכם לתאם איתנו גם בהתראה קצרה מאד!

   כמו כן, המחירים המוצעים בעונת החורף הינם זולים יותר. אנו שמחים להציע מחירון נוח אפילו יותר מזה הקיים אצלנו עם שיפוצים הנערכים לאורך כל החורף – הכל כדי להבטיח לכם חורף חם. העבודה? אותה העבודה. הרווח? גדול יותר!

   בנוסף, כל תהליך בחירת הכלים הסניטרים לדוגמא או הריצוף, פשוט יותר. אם אנו מגיעים אליכם לקראת עבודות ריצוף בחורף, הרי שרכישת האריחים היא באחריותכם. על כן, בעת שתגיעו אל אולמות התצוגה השונים, תוכלו ליהנות מאולמות מרווחים ונעימים יותר בהשוואה לאולמות בקיץ – זאת מאחר ופחות אנשים מתעניינים לגבי חומרים שונים בתקופה זו.

   יתרון נוסף שיש לכם עם השיפוץ החורפי הוא עבודה יעילה יותר עם עבודות מסוימות – כמו טיפול ברטיבות בדירה בחורף. המון פעמים מתבצעות עבודות איטום שונות בעונת הקיץ ע”י קבלן איטום, כך שלא ניתן לדעת מה טיבן ועד כמה העבודה עמידה. מנגד, בעת שעבודת האיטום או הטיפול ברטיבות מתבצעת בחורף, ניתן מיד לדעת מה איכותה – זאת מאחר וישנם גשמים שיכולים להעמיד את העבודה במבחן.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat