לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ דופלקס

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   שיפוץ מותאם אליכם בדירת הדופלקס

   הבית שרכשתם לפני מספר שנים נרכש מאחר והוא שירת אתכם וענה לכם פונקציונאלית על כל מה שהייתם צריכים. כעת, אתם מוצאים את עצמכם בתוך חלל שלא נותן לכם מענה ראוי? רגע לפני שתעברו דירה, למה שלא תשפצו את הדירה שלכם עם שירות של עיצוב דירת דופלקס ושיפוצה הכולל? הצוות של “יד הזהב” החוגג בימים אלו 15 שנות פעילות, יגשים את כל חלומות העיצוב והשיפוץ לכם עם עיצוב דופלקס לופט!

   שיפוץ דופלקס כולל הכל במחיר מדהים – ייעוץ בחינם!
   מה כולל שיפוץ דירות דופלקס?
   – החלפת ריצוף או הדבקת קרמיקה 
   – הוספת נקודות חשמל במידת הצורך
   – שיפוץ כללי לחדר אמבטיה ושירותים כולל הדבקת אריחים
   – שיפוץ כללי לסלון כולל חיפויים
   – שיפוץ המטבח כולל אפשרות להחלפה/חידוש דלתות

   לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית חייגו: 055-9380-185

   בסדר החדש רואים את החיים

   כשמדברים של שיפוץ, ניתן לדבר על שני דברים עיקריים: שיפוץ לאזור בודד בבית הזקוק למגע של יד מקצועית בעקבות כשל בתשתית או ליקוי חזותי, או שיפוץ לכל הבית על מנת לרענן אותו מיסודו. אנחנו מבצעים את כל סוגי העבודות ויכולים להפוך כל חלל בבית שלכם לחלל בעל נראות מרעננת, חדשה ומודרנית! שיפוץ דופלקס משפחתי מתחיל בהסכם עבודה, הצעת מחיר וממשיך בעבודת שיפוץ נרחבת שלא תפסיקו לקבל עליה מחמאות.

   הסלון החדש שלכם בחסות שיפוץ סלון בדירת דופלקס

   כל דופלקס נראה אחרת, אך אם יש משהו משותף לכל דירות הדופלקס הוא כמובן העובדה כי הסלון הינו החלל המרכזי בדירה. עם עבודת השיפוץ שלנו ניתן לתכנן, לעצב ולשפץ מחדש את החלל הכל כך מרכזי הזה. מה ניתן לעשות בו לדוגמא? עם תכנון מאפס ניתן לשבור קירות, להוסיף קיר גבס או כוורת מגבס לאחסון, לצבוע את הקירות בצבעים בהירים או כהים בהתאם לחזון העיצובי שלכם, לבצע חיפוי של אבן או עץ על אזורים מסוימים בסלון בכדי להוסיף טאץ’ עיצובי מודרני וכמובן שלהחליף את הריצוף.

   מסיוד הקירות ועד החלפת המקלחון – שיפוץ חדר שינה בדופלקס

   עלות שיפוץ דופלקס מבוססת על היקף השיפוץ ועל החלקים בדירה שתרצו לשפץ. בהנחה ותרצו לשפץ רק את חדר השינה שלכם בגבס לדוגמא, המחיר הממוצע נע בין 1900-3000 שקלים. יחד עם זאת, ישנם שיפוצים נרחבים יותר כמו קילוף הקירות בחדר השינה מהחיפוי הישן שלהם, צביעת החדר מחדש, שיפוץ חדר אמבטיה בדירת דופלקס בתוך חדר השינה הכולל את צביעת הקירות עם חומר נגד רטיבויות ועובש והחלפת כל הכלים הסניטריים. השיפוץ הוא הזדמנות פז עבורכם לשנות את הקו העיצובי בחדר השינה – כך שאפשר להפוך אותו לחדר שינה בניחוח כפרי, חדר שינה בטון מודרני-גבוהה או חדר הנשען על המוטיבים של הוינטאז’.

   כמה זמן לוקח לנו לבצע עבודת שיפוץ בדירת דופלקס?

   מחיר שיפוץ דירת דופלקס הינו דינאמי ומשתנה בהתאם לסוג העבודה הנדרשת על ידכם וכך בדיוק גם זמן העבודה. שיפוץ מטבח בדירת דופלקס קומפלט הכולל את החלפת התשתית וכל המעטפת העיצובית יקח זמן מסוים, בעוד שיפוץ נרחב לכל הדופלקס יתבצע לאורך יותר זמן. לכן, נגיע אליכם להצעת מחיר שמטרתה לתכנן יחד אתכם את לו”ז העבודה תוך שתקבלו צפי לתאריך התחלה ותאריך סיום.

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat