לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ דירות יוקרה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   עבודות שיפוצים לדירות יוקרה

   בשנים האחרונות עלתה מגמה של דירות יוקרה – דירות המצטיירות כבלתי מושגות וכאלו השייכות רק לעשיריון העליון. “המשפצים בישראל” יכולים לגרום גם לדירה שלכם להיות דירת יוקרה, כזו המעוצבת ומשופצת בסטנדרטים הגבוהים ביותר! לכל חלל יש פוטנציאל גדול מאד, כאשר ההתערבות המקצועית היא מה שהופך את הפוטנציאל לחוויה ממשית! שיפוץ דירות יוקרה המתבצע דרכנו כולל נגיעה וטאץ’ פונקציונאלי-עיצובי בכל האזורים בחלל: החל מהחלל הפנימי הכולל את הסלון וחדרי השינה ועד חלל החיצוני בדירה שלכם. אנו נשבור, נבנה, נרצף ונעצב ונהפוך גם את הדירה שלכם לדירה העומדת בסטנדרט העיצוב הגבוה ביותר!

   שיפוץ דירות ובתי יוקרה כולל עיצוב של חללים שונים בבית!
   עיצוב והקמת גינות בבתי יוקרה
   חיפויים, ריצוף, שיפוץ מטבח ועוד
   עבודות גבס מיוחדות כולל תאורה נסתרת
   שיפוץ חדרי אמבטיה כולל התקנת ג’קוזי

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו:055-9380-185

   מה הופך את השיפוץ שלכם לשיפוץ יוקרה?

   אז מצד אחד יש שיפוץ לדירות רגילות ומהצד השני יש שיפוץ בתי יוקרה. מה ההבדל בין השיפוצים? ההבדל הוא כמובן התקציב שניתן לנו. גם עם תקציבים צנועים יחסית ניתן לשנות את נראות הדירה מן הקצה אל הקצה, אך מובן כי בעת שישנו תקציב גדול יותר, מגוון האפשרויות גדל ומאפשר לנו להגשים את כל החלומות העיצוביים שלכם. שיפוץ דירות יוקרה בשרון מתבצע בפריסה ארצית בכל ערי השרון: מכפר סבא, דרך הוד השרון ועד נתניה.

   דוגמא לעבודה עם תקציב בלתי מוגבל במעמד שיפוץ דירות יוקרה במרכז: ניתן לשלב משטחי שיש לא רק בחלל המטבח, אלא גם בחדרי הרחצה וכך לייצר נראות מודרנית וגבוהה. את השיש ניתן לשלב גם על המדרגות המובילות מקומת הקרקע אל המפלס השני, לשלב מעקות ייחודים ומעוצבים ולשזור בכל פינה בבית אלמנט מפואר, יוקרתי ואלגנטי. תקציב גבוה מאפשר לכל הנוגעים בדבר – מהמשפצים ועד המעצבים, לבחור בחומרים היקרים, הנדירים והמשובחים ביותר!

   שיפוץ דירות יוקרה בדרום – מרחיבים את הסלון על חשבון חדרים שאין בהם שימוש

   כשאנו מתבקשים לתת רעיונות לשיפוץ דירות יוקרה, אחד הדברים הראשונים שעולים הם ניצול החלל הקיים ובאמצעותו גם להרחיב את החלל. כמעט בכל דירה ישנו חלל עודף – חלל שקיים פיסית, אך לא נעשה בו כל שימוש. במקרים שכאלו אנו ממליצים בחום לפתוח את המרחב. איך אנחנו עושים זאת? עם שבירת קירות. אם יש ברשותכם חדר עבודה או חדר של ילד שאינו גר אתכם עוד, עם שיפוצי יוקרה ניתן להרחיב חללים על חשבון חדרים אלו: כך לדוגמא ניתן להרחיב את חדר הסלון המרכזי או להפוך את חדר השינה שלכם ליחידת הורים בוטיקית-יוקרתית.

   שיפוץ דירת יוקרה במושב – ממנפים את המרתף כחלל בידורי בדירת יוקרה

   שיפוץ כללי לדירות יוקרה כולל גם את חלל המרתף שברשותכם. מדובר כנראה על אחד החללים הפחות מנוצלים, כך שבעת שאנחנו מבצעים יחד אתכם עיצוב דירת יוקרה, אנו משקיעים המון באזור זה בבית. מאחר והמרתף הופך בהמון בתים למחסן, אנו ממליצים להפוך אותו לחדר בידורי ולהקים בו חדר קולנוע ביתי. שדרוג בתי יוקרה בא לידי ביטוי בכך שלוקחים חלל שלא היה בו ניצול וכעת הופכים אותו לחלל מרכזי מאד. המרתפים מאופיינים באור מועט הנוכח בהם, כך שההחלטה לעשות חדר קולנוע ביתי בחלל זה היא ההחלטה הנבונה ביותר. כמו כן, הבידוד שבחדרים אלו מאפשר לכם ליהנות מאקוסטיקה נפלאה.

   שיפוץ דירת יוקרה

   שיפוץ סלון כולל התקנת פרקט בדירת יוקרה 250 מ”ר

   כך הופכים את המרתף לחלל עבודה או חדר אורחים

   אלו מכם שפחות חובבים קולנוע, יכולים לשפץ את המרתף ולהפוך אותו לבר משקאות לאירוח חברים, כחדר כושר פרטי או כחדר מוסיקה. יחד עם זאת, ניתן להשמיש את החלל הזה לחדר עבודה או מגורים באמצעות פתחים שיכניסו אור. החלונות הגדולים שנוכל ליישם במעמד חידוש דירות יוקרה לא יתרמו רק לכניסת האור אל המרתף, אלא הם יהיו גם פתח חירום במקרה של שריפה. אנו ממליצים בחדרי המרתף שברובם תקרה מאד נמוכה, להסתייע בגופי תאורה המשובצים לאורך כל התקרה – כך פותחים את החלל והופכים אותו לרחב יותר, ואת התקרה לגבוהה יותר. שיפוץ דירות יוקרה בצפון מתבצע בחיפה, קריית שמונה, כרמיאל, טבריה וכל נקודה אחרת בצפון הארץ.

   בריכה וג’קוזי בדירת היוקרה שלכם

   כמו כן, בבתים פרטיים המון פעמים ישנה חצר גדולה מאד. ההמלצה שלנו היא לנצל את המרחב הרב עם שיפוץ דירת יוקרה עם בריכה. מסביב לבריכה נוכל להתקין דשא סינטטי שיהיה לכם ירוק לאורך כל ימות השנה! באפשרותנו גם ליצור הצללה לבריכות פרטיות שתאפשר לכם ליהנות מהבריכה שלכם גם בחודשי החורף.

   עם שיפוץ דירה יוקרתית על גג בניין למשל, נמליץ על התקנת ג’קוזי על גג הבניין. לפני התקנה נוודא כי אכן ניתן להציב על גג הבניין את המשקלים הרבים הכוללים גם את משקל הג’קוזי וגם את משקל כמויות המים שעתידות להיכנס אליו.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat