לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ יחידת דיור

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   הופכים את היחידה ליחידה במינה – שיפוץ של יחידות דיור

   פתרון הדיור של המון זוגות כיום הוא יחידת דיור – כזו שהם משכירים ולעתים זו היחידה הנמצאת בצמוד אל בית ההורים. “המשפצים בישראל” מגיעים לשפר את חוויית המגורים של הדיירים ביחידות הדיור עם שיפוץ יחידת דיור – שיפוץ פונקציונאלי לכל התשתיות ושיפוץ חזותי מרהיב שיעניק טון עיצובי מרשים ליחידה. למרות שמדובר על יחידה הצמודה אל בית קיים, אנו נוכל לערוך שיפוץ שיעניק לדיירים פרטיות מלאה, תוך טיפוח כל האלמנטים הנדרשים.

   שיפוץ יחידות דיור מ-0 כולל כניסה נפרדת – ייעוץ בחינם!
   ביצוע עבודות חשמל ביחידת דיור
   ביצוע עבודות אינסטלציה ביחידת דיור
   שיפוץ חדר אמבטיה ושירותים ביחידות דיור כולל חיפויים
   החלפת ריצוף והתקנת פרקט ביחידת דיור
   מחירים מיוחדים ותנאי תשלום נוחים

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת: 055-9380-185

   שיפוץ יחידת דיור

   שיפוץ ועיצוב יחידת דיור של 54 מ”ר

   מדוע כדאי להשקיע בעבודה של שיפוץ יחידת דיור לפני השכרה?

   אם אתם הבעלים של יחידת הדיור, מומלץ לכם מאד לבצע שיפוץ יחידת דיור בחצר לפני פרסום היחידה. יחידות דיור משופצות הן יחידות נחשקות יותר ומבוקשות יותר, כך שתוכלו למצוא דיירים פוטנציאליים במהירות. מעבר לכך, על יחידה משופצת תוכלו לגבות דמי שכירות גבוהים יותר, וכך ליהנות מהכנסה פאסיבית גבוהה יותר בכל חודש. ניתן לשפץ את היחידות בכל תקציב – מתקציב נמוך ועד תקציב גבוה מאד, תוך שהשיפור והשדרוג ביחידה יהיה ניכר בכל מקרה.

   מתחם הורים בתוך יחידת הדיור

   אחת מהאפשרויות הזמינות לכם עם שיפוץ יחידת דיור מעץ או מכל חומר אחר, היא יצירת יחידת הורים בתוך היחידה. לעתים, קשה לתפוס איך ניתן לשפץ יחידת הורים נפרדת בתוך יחידת דיור, אך חשוב לדעת כי לעתים ישנן יחידות דיור גדולות מאד כך שניתן לשחק בחלל בגמישות רבה. יחידת הורים מפנקת כוללת אזור ייעודי לשינה, לאחסנת פריטי הלבוש וגם יצירה של חדר אמבט גדול, כמו גם פינת פנאי הכוללת פינת קריאה או פינת טלוויזיה.

   האזור בו כדאי למקם את חדר האמבט

   ביחידות דיור, שלעתים מאופיינות בגודל שאינו גדול במיוחד, כדאי להציב את חדר האמבט כמה שיותר רחוק מחדרי השינה. באופן זה, ניתן ליהנות גם מפרטיות וגם משקט בחדרים שמטרתם היא לינה איכותית. בהנחה והמיקום ביחידה לא מאפשר לכם זאת, תוכלו להשתמש בחומרים מבודדים בדלתות, וכך ליהנות מפרטיות בחדרים השונים ללא כל תלות ברעשים בתוך היחידה. כמו כן, במידה ואכן מתאפשר לעשות זאת ביחידה, מומלץ על שילוב של שני חדרי רחצה: חדר רחצה הורים וחדר רחצה ילדים.

   מה משפיע על עלות שיפוץ יחידת דיור?

   כמה עולה שיפוץ יחידת דיור? עם שיפוץ יחידות הדיור, גם השמיים הם לא הגבול. ניתן לערוך שיפוצי דירות במגוון רחב של תקציבים, כאשר אתם אלו הקובעים את היקף השיפוץ והעלות הכוללת. שיפוץ יחידת דיור על גג יכול להתבצע בתקציב מצומצם יחסית עם תחימה החלל מחדש ועם יצירת גרם מדרגות צנוע למדי המוביל אל היחידה. מנגד, ישנן עבודות שיפוץ שנחשבות למותרות, כמו שיפוץ כניסה ליחידת דיור עם חומה נפרדת ודשא סינטטי. העלות משתנה בהתאם לאלמנטים שתרצו להוסיף, להיקף השיפוץ ולהשקעה בתשתיות.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat