לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ קוטג’

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   מתחדשים עם שיפוץ לקוטג’ שלכם!

   לא בכל יום אתם משפצים את הקוטג’ שברשותכם, כך שעד שאתם עושים את זה, כדאי לעשות את זה עם הטובים ביותר! “המשפצים בישראל” מבצעים עבורכם שיפוץ קוטג’ דו משפחתי על פי תקציב שאתם מגדירים. עולם האפשרויות הינו אינסופי, אך אנחנו נוכל לכוון אתכם לבחירות המתאימות לכם ביותר – מבחינה פונקציונאלית, עיצובית ותקציבית.

   שיפוץ קומפלט לדירות קוטג’
   שדרוג כל חלל המטבח והסלון
   הרחבת חללים כולל שבירת קירות
   עבודות אינסטלציה וחשמל (כולל הוספת נקודות חשמל)
   שיפוץ כללי לגינה בדירת קוטג’ כולל הנחת דשא מלאכותי

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-9380-185

   שיפוץ דירת קוטג'

   שיפוץ כללי לקוטג’ בהרצליה

   מחליפים את הריצוף בחלל באמצעות קרמיקה

   אחת העבודות המשמעותיות ביותר במעמד של שיפוץ קוטג’ ישן היא כמובן החלפת הריצוף. מטבע הדברים, אריחים נוטים להגיע למצב של שחיקה ובלאי, כך שאתם יכולים לגור בחלל שבו האריחים ללא צבע, סדוקים ולעתים אך שבירים. אנו ממליצים ללכת על אריחי קרמיקה שהם בעל עמידות יוצאת מן הכלל וגם יש להם יכולת ספיגה נמוכה – מה שמאפשר לכם ליהנות מהאריחים לטווח הארוך.

   כמו כן, אריחי קרמיקה מגיעים במגוון רחב של דוגמאות, צבעים וגדלים, מה שאומר שהם מתאימים עצמם אליכם. ניתן לרצף את כל החללים בקוטג’ שלכם, לרבות המדרגות המובילות אל המפלס העליון. בכל הקשור לשאלת עלות שיפוץ קוטג’ דעו כי אריחים אלו בעלי יתרון, זאת מאחר ובהשוואה לעלות של אריחים טבעיים הם זולים הרבה יותר.

   מבשלים עבורכם שדרוג מיוחד במטבח!

   חלל נוסף בו כדאי להשקיע הוא כמובן לב הבית: המטבח. גם במטבח מגוון האפשרויות הינו כמעט אינסופי, והשיפוץ יכול לכלול את החלפת ארונות המטבח, לבצע הרחבה למטבח באמצעות איחוד מרפסת השירות למטבח שלכם, שילוב של קולט אדים ויצירת חיפוי חדש על הקירות שגם מעניק לכם מעטפת ויזואלית מרשימה וגם מונע מכם התעסקות עם כתמי שמן.

   חלונות ותריסים: חלון ליום חדש

   גם אתם מוצאים עצמכם פותחים את החלונות ומגלים תריסים שבורים? אחרי שנים בהם החלונות שירתו אתכם, הגיע הזמן להחליף גם אותם. מומלץ שהתקציב שלכם יכלול גם את החלפת החלונות והתריסים, זאת מאחר ומדובר על אלמנט פונקציונאלי שצריך לשרת אתכם ועל הצד הטוב ביותר. כמו כן, זיכרו כי ניתן לייצר נראות אסתטית מרשימה עם בחירה נכונה של חלונות.

   מטפחים את הגינה באמצעות דשא סינטטי

   עלות שיפוץ והרחבת קוטג חייבת לכלול גם את טיפוח הגינה שלכם. ההמלצה שלנו היא ללכת על דשא סינטטי מכמה סיבות: ראשית, אתם חוסכים לעצמכם עבודה עם גננים בעתיד, מה שמאפשר לכם לחסוך לא מעט כסף. כמו כן, דשא סינטטי מבטיח לכם דשא ירוק 365 ימים בשנה, ואם לא די בכך – מדובר גם על פתרון אידיאלי לאלו מכם האלרגים לדשא אמיתי.

   ולסיום: צובעים גם את הקירות החיצוניים

   בעוד דיירים בבנייני מגורים משותפים תלויים בהחלטות ועד הבית, אתם תלויים אך ורק בהחלטות של עצמכם. על כן, אתם יכולים להחליט שאתם רוצים לצבוע את הבית חיצונית ולהוציא את ההחלטה שלכם לפועל. צביעת קירות חיצוניים מייצרת את המעטפת העיצובית האידיאלית עבורכם! אנו מבצעים גם תיקוני צבע כמו סתימה של סדקים וגם צביעה כוללת לכל הקוטג’.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat