לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ חדר מדרגות

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   עולה עולה: משפצים את חדר המדרגות

   “המשפצים בישראל” גאים להציג: שיפוץ חדר מדרגות קומפלט! חדר המדרגות בבניין המגורים או המשרדים, הוא אחד מהחדרים השימושיים ביותר. למרות שבכל הבניינים החדשים ישנן מעליות, מדובר עדיין על חדר שעוברים בו בכל יום אנשים ועל כן מלאכת האחזקה שלו חשובה. חדר המדרגות בבנייני המגורים מבטיח עליה וירידה נוחות בחדר המדרגות עבור הדיירים, ואילו בבנייני המשרדים מדובר על הפנים של המשרד שלכם.

   שיפוץ חדר מדרגות קומפלט כולל הכל!
   מה זה כולל?
   שיפוץ חדר מדרגות כולל תיקוני סדקים לשירות צביעת חדר מדרגות בלבד לחצו כאן
   איתור נזילות בחדר מדרגות ואיטום מלא כולל אחריות
   החלפת שיש בחדר מדרגותאפשרות תיקון ריצוף בלבד
   שיפוץ וצביעת מעקות בחדרי מדרגות – אפשרות החלפה של מעקות ישנים
   15 שנות ניסיון בכל עבודות השיפוץראו המלצות עלינו כאן
   שיפוץ מדרגות בבניין משרדים
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:055-9380-185

   אם בחדר המדרגות בבניין ישנם סדקים, קירות מקולפים, רטיבויות, עובשים או גופי תאורה שבורים – אין כל ספק כי הגיע הזמן לעבודת שיפוץ חדר מדרגות בבניין ישן! מטבע הדברים ובעקבות השימוש הרב בחדר המדרגות, נוצרת שחיקה. ככל שמזניחים את השחיקה יותר, כך נולדות להן עוד בעיות ונוצרים עוד כשלים שלבסוף מתורגמים לכסף. דאגו לחדר מדרגות נעים ומזמין – גם בבניין שלכם!

   שיפוץ חדר מדרגות בבניין משותף: צביעה איכותית

   עבודה של חידוש חדרי מדרגות כוללת כמה אלמנטים מרכזיים, כאשר אחד מהם הוא הצבע. הקירות בחדר המדרגות תופסים את השטח הרב ביותר, כך שקירות מוזנחים יוצרים מיד אפקט של הזנחה ממושכת. ההמלצה הברורה היא לבצע צביעה בחדר המדרגות אחת לשנה, או לפני במקרים בהם ישנם ליקויים שונים על הקירות כמו רטיבויות או עובשים המצריכים טיפול מיידי. זיכרו כי חדר מדרגות שאינו מתוחזק ואינו צבוע, יכול לא רק לפגום בחוויית המגורים או העבודה שלכם, אלא לפגוע גם בבריאות במקרים בהם ישנם עובשים – זאת עם אוכלוסיות רגישות יותר כמו אנשים מבוגרים, חולי אסתמה ונשים בהריון. כמו כן, ניתן לשדרג את עבודת השיפוץ עם החלפת גופי התאורה בכל הקומות לגופי תאורה חסכוניים יותר וגם לתלות שילוט המלמד על כל קומה תוך שהיא זוהרת גם ללא תאורה.

   תיקון למדרגות סדוקות, שבורות וחסרות

   שיפוץ חדר מדרגות בבית משותף יכול גם לכלול תיקון של המדרגות בחדר המדרגות. השחיקה הטבעית מביאה לכך שלא אחת ישנן מדרגות שבורות, חסרות או סדוקות. בעוד ישנם שיפוצים קוסמטיים, גם ישנם שיפוצים דחופים יותר שיכולים למנוע סכנה ממשית. אנחנו נגיע עם מהנדס מקצועי שיתכנן את העבודה בצורה הכי מקצועית שיש: האם יש צורך בהריסת כל גרם המדרגות – להזמנת עבודת הריסה לחצו כאן, האם אפשר לשלב מדרגה חדשה ואיך עושים זאת בצורה שלא תפגע ביציבות וביסודות הבניין.

   כמה עולה שיפוץ חדר מדרגות?

   עלות שיפוץ חדר מדרגות היא עלות המתחלקת בין כל דיירי הבניין. בהנחה ומדובר על בניין מגורים, יהיה עליכם לערוך פגישת ועד שבה תעלו את האפשרות לבצע שיפוץ לחדר המדרגות או שיפוץ לכל הבניין (בדקו לגבי שיפוץ בניינים כאן). את התקציב לשיפוץ תוכלו לקבוע בהתאם לכספי הועד שיש ברשותכם. העלות עבור העבודה משתנה בהתאם להיקף שלה: האם מדובר רק על צביעה של הקירות, החלפה של מדרגות, החלפה וצביעת מעקות, החלפת גופי תאורה ועוד.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat