לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ מוסדות

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   עבודות שיפוצים במוסדות

   “המשפצים בישראל” מעניקים שירות VIP לכל המוסדות! אנו משרתים את כל המוסדות באשר הם ומבצעים עבודות של שיפוץ מוסדות ציבור כמו גם של שיפוץ מוסדות תרבות. בשונה מבתים פרטיים, מוסדות חשופים יותר לכשלים וליקויים שונים – פונקציונאליים וחזותיים, זאת מאחר ופוקדים אותם עשרות, מאות ואלפי אנשים בכל יום. ככל שישנה יותר תנועה במוסד, כך מלאכת התחזוק הופכת משמעותית וקריטית יותר. לפניכם, דוגמאות לעבודות שאנו מבצעים במוסדות.

   שיפוץ מוסדות במחירים הוגנים ותנאי תשלום נוחים
   עבודה לפי תו תקן 
   שיפוצים חיצוניים ופנימיים כולל הכל
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   שיפוץ בית ספר

   שיפוץ לכיתות לימוד בבית ספר לאמנות

   החופש הגדול: התזמון המושלם לביצוע שיפוץ כיתות לימוד בבית ספר

   משרד החינוך משקיע המון על מנת להעניק לילדים חינוך טוב. חלק בלתי נפרד מחוויית הלמידה של הילדים תלוי בסביבת הלמידה שלהם, כך שחשוב להבטיח סביבה מפרה, נעימה ומזמינה. מאחר ומדובר על מסגרות חינוכיות שבהן לומדים מאות ילדים, הרי שאחד השיקולים הוא להבטיח שיפוץ מוסדות חינוך בזמן המתאים ביותר. ההמלצה שלנו היא לבצע את השיפוץ בחופש הגדול – בו הילדים אינם נמצאים בכותלי בית הספר. אפשרות שניה ובהתאם להיקף השיפוץ, היא לבצע את המלאכה בחופשת הפסח שגם היא ארוכה.

   שיפוץ חיצוני ופנימי למוסדות חינוך כולל את צביעת הקירות החיצוניים והפנימיים, צביעה של שער הכניסה, שיפוץ לעמדת השומר, צביעה של דלתות הכיתות ושילוב של שילוט מתאים, שיפוץ של חדר המנהלת וחדר המורים ועוד. בנוסף, ניתן לצבוע קירות חיצוניים בבית הספר, ואף לשלב את לוגו בית הספר באמצעות עבודת צביעה. בבתי ספר חשוב להשקיע גם בשיפוץ אולם הספורט עם החלפת הפרקט בו, סימון הרצפה והכשרה של משטחים חיצוניים לביצוע פעילות ספורט אידיאלית ונוחה יותר לילדים.

   מדוע חשוב לבצע שיפוץ שירותים במוסדות חינוך?

   שיפוץ בתי ספר כולל בתוכו גם את חדרי השירותים בבית הספר. כידוע, בחדרי השירותים משתמשים מאות תלמידים בכל יום, וככל שהשימוש הינו רחב יותר, כך הבלאי מגיע מהר יותר. חשוב מאד לדאוג לכלים סניטריים איכותיים ונקיים, בעיקר לאחר שנעשה בהם שימוש לאורך שנים. בשיפוץ חדרי השירותים ניתן להבטיח שבכל הדלתות יותקן מנעול לשמירה על הפרטיות, שילוט מתאים לשירותי בנים ובנים, צביעה ושילוב של מראות.

   מה ניתן לעשות במסגרת שיפוץ חדר מורים בבית ספר?

   שיפוץ כללי למוסדות חינוך כולל גם את חדר המורים. המורים משקיעים המון בחינוך התלמידים, ובעת ההפסקה שלהם מגיע להם לנוח באווירה נעימה. חדרי המורים צריכים להבטיח מטבחון משופץ, קירות חיצוניים צבועים, שילוב עבודות גבס כמו תאי מורים ופתרונות אחסון, ואף ניתן להפוך את חדר המורים ממשרדים תחומים לחדר ONE SPACE שיתרום לגיבוש המורים עם חלל עבודה אחד.

   החשיבות שבעבודת תכנון ובניית גדרות במוסדות חינוך

   בעבודה של שיפוץ מוסדות חינוך וספורט חשוב מאד להבטיח כי ישנה גדר רציפה וגבוהה. לא אחת מוסדות אלו נמצאים כחביבים מאד על כנופיות הפורצים, כך שחשוב להטיח כי עושים ככל הניתן על מנת למנוע את חדירתם אל מוסדות החינוך. בנוסף, ככל שהילדים מתבגרים כך הם בודקים גבולות – בין היתר עם ניסיון לצאת מבית הספר ללא רשות. בניית גדר הינה גורם מרתיע והיא מבטיחה כי הילדים ישארו בכותלי בית הספר שחשוב שיהיה תחום. בנוסף, ניתן להתקין סורגים קבועים על החלונות שבכיתות.

   אלמנט חשוב נוסף במעמד של שיפוץ מוסדות חינוך וגם של שיפוץ מתנס הוא המעקות. חשוב להבטיח כי המעקות תקינים, יצבים וצבועים, זאת על מנת להבטיח עליה וירידה בטוחה במדרגות. אם יש משהו שחשוב לתחזק בתחזוקה גבוהה הוא את המעקות שנוטים להגיע לבלאי ושחיקה מהר יותר, בין היתר מאחר והם מתיישנים בקלות ונוטים להתפרק.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat