לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ מסעדה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   משפצים את המסעדה שלכם, בתיאבון!

   הגשמתם את חלומכם לפתוח מסעדה ולשמח בכל יום קהל רב של סועדים עם אוכל נפלא? כעת יש לכם הזדמנות לשפר את החוויה הגדולה שלהם מהבילוי בבית העסק שלכם עם שירות של שיפוץ מסעדה! “יד הזהב” בעלי ניסיון רב של כ-15 שנים בכל עבודות השיפוץ! שיפוץ בית קפה או מסעדה דורשים היערכות מקדימה הכוללת את בדיקת התשתיות, תכנון פרטני למעטפת החיצונית ובחירת חומרים שילוו את השיפוץ. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך ונוציא גם אתכם מרוצים!

   שיפוץ מסעדה או בית קפה – ייעוץ בחינם!
   הנחות מיוחדות למזמינים שיפוץ לפני פסח
   מה אנחנו מציעים?
   – שיפוץ מסעדה מא ועד ת’ כולל שיפוץ מסעדה מהיסוד
   – החלפת ריצוף או הדבקת ריצוף במסעדה
   – החלפת צנרת במסעדה 
   – שיפוץ כללי לשירותים במסעדה כולל חיפויים
   – שיפוץ מטבח במסעדה כולל מחיצות בטון וחיבור קו מים לברזים במטבח
   – ביצוע עבודות הכנת תשתיות חשמל, מים, ביוב וחשמל
   ביצוע טייח/צבע/שפכטל
   ריצוף וגמרים במסעדות
   התקנות דלתות , אלומיניום, דלתות פנים תאורה
   ניקיון המסעדה בסיום הפרוייקט
   15 שנות ניסיון

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   שיפוץ מסעדה קטנה

   שיפוץ מסעדה קטנה בתל אביב בסגנון כפרי

   חשיבות שיפוץ המסעדה: נראות

   אז למה חשוב כל כך לשפץ את המסעדה שלכם? קהל הסועדים שלכם משקיע את מיטב כספו בבילוי בבית העסק שלכם. לצד ארוחה טובה שאתם מגישים להם, חשוב להם להרגיש כי הם יצאו לבלות והחלל בו הם מתארחים אכן ראוי לאירוח. חשוב מאד לדאוג לקירות צבועים היטב, לחדר שירותים מזמין ונקי עם תשתיות תקינות ולנראות חיצונית מזמינה שתוכל לגרום גם לקהל לקוחות פוטנציאלי שטרם מכיר אתכם, להיכנס ולהתרשם. תפריט השיפוצים שלנו כולל שיפוץ חיצוני למסעדה או שיפוץ חיצוני לבית קפה, בעזרתם ניתן לייצר מעטפת בולטת ואטרקטיבית.

   חשיבות שיפוץ המסעדה: פונקציונאליות

   לצד החשיבות הרבה של נראות המסעדה, הרי שבית עסק מסוג זה לא יכול לתפקד ולעבוד ללא תשתיות תקינות. תוכלו לדמיין לעצמכם מטבח שבו מערכת החשמל תקולה, מערכות המים עם כשלים רבים והמטבח סובל מקירות עם עובש? יש לכם אחריות גדולה כלפי הלקוחות שלכם והאחריות הזו מתחילה עם שיפוץ מטבח במסעדה המאפשר לכם לרקוח מטעמים נפלאים בתנאים האידיאלים. כמו כן, גם שיפוץ שירותים בבית קפה הינו הכרחי וחשוב. לא אחת נאמר כי פני השירותים הם הפני המסעדה – חשוב לשמור על סביבה נקייה המבוססת על תשתית תקינה וכלים סניטריים איכותיים.

   מתאימים את השיפוץ לאופי המסעדה שלכם

   שיפוץ מסעדה קטנה או גדולה מתחיל אצלנו עם תכנון מעמיק של פונקציונאליות לצד נראות. איך שיפוץ קטן יכול לתרום למעטפת החיצונית של המסעדה? אם המסעדה שלכם היא מסעדה יוונית לדוגמא, נוכל לשזור אלמנטים מהתרבות היוונית עם חיפוי בקרמיקה לבנה וכחולה באזור ההושבה ויצירת קשתות מגבס היוצרות אפקט המוכר מהאיים היווניים. המסעדה שלכם היא מסעדה אסייאתית? נוכל לתכנן מעטפת עיצובית בעלת מוטיבים מהתרבות האסיאתית. עיצוב המסעדה חולש על כל האזורים במסעדה, כך שגם עם שיפוץ שירותים במסעדה ניתן ליצור מיתוג באמצעות צביעת חדר השירותים בצבע האדום והצהוב לדוגמא – כמו הדגל הסיני.

   אילו שיפוצים אפשר לעשות במסעדה?

   עלות שיפוץ מסעדה מבוססת על השירותים הנבחרים על ידכם במעמד השיפוץ. אנחנו מציעים לכם מגוון רחב של שירותים הכוללים שיפוץ של מערכות החשמל והזזת שקעים במסעדה, תיקון מערכת מיזוג האוויר, שיפוץ חדר השירותים במסעדה, צביעת קירות המסעדה, החלפת ריצוף, עבודות של טיח כולל שליכט צבעוני במסעדה, עבודות אינסטלציה, איטום, נגרות ואלומיניום. אם המסעדה שלכם כשרה ואינכם עובדים בפסח לדוגמא, נוכל אף לבצע עבורכם שיפוץ מסעדה בפסח וכך לא תצטרכו לסגור אותה לרגל שיפוצים.

    

    

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat