לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ קליניקה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   עבודות שיפוצים להסבת חדר לקליניקה

   החלטתם להכניס את העבודה אל הבית ועל כן אתם רוצים לבצע שיפוץ קליניקה? “המשפצים בישראל” מבצעים את מיטב עבודות השיפוצים גם עם הסבת חדר בדירה לקליניקה. כמו כן, אנחנו יכולים לשפץ קליניקות קיימות ולהפוך אותן למרחב עבודה נעים יותר ומקצועי יותר. עבודות השיפוצים שאנחנו מבצעים יכולות להיות הוספת חדר לקלניקה עם תחימת החלל באמצעות מחיצת גבס בקלניקה, צביעת הקליניקה כולל תיקונים וגם ביצוע איטום קליניקה שנמצאת במרתף. לפניכם רעיונות מובילים לשיפוץ הקליניקה:

   שיפוץ קליניקה בבית פרטי או בדירה
   הפיכת מרתף לקליניקה כולל חשמל ואינסטלציה ואיטום
   הוספת חדר שירותים לקליניקה
   ביצוע שיפוץ כללי בקליניקה/מרפאה הכולל ריצוף, צבע, חשמל ואינסטלציה
   בניית קליניקה בבניה קלה בחצר במחיר אטרקטיבי

   לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9380-185

   תכנון ועיצוב קליניקה בבית פרטי: דאגו לכניסה נפרדת

   אם אכן החלטתם לשלב את הקליניקה הפרטית שלכם בכותלי הבית, הדבר החשוב ביותר שצריך לעשות הוא לדאוג לכניסה נפרדת – גם עבורכם וגם עבור הלקוחות. עבורכם מדובר כאמור על שמירה על פרטיות, ועבור הלקוחות מדובר על חוויה מקצועית ורצינית יותר. בעת שיוצרים כניסה נפרדת לקליניקה, אנו ממליצים בחום לוודא כי אזור הקליניקה יהיה מבודד או מרוחק ככל הניתן מהחדרים המרכזיים בבית, תוך שיש לבצע עבודות אקוסטיות על מנת לשמור על פרטיות המטופלים ועל פרטיות בני הבית.

   מקבלים את האורחים בחדר המתנה משופץ

   לא משנה איזו קליניקה יש לכם, הרי שבאמצעותה אתם מעניקים שירות. על כן, חשוב להעניק ללקוחות שלכם חוויה טובה כבר מהרגע הראשון עם חדר המתנה המיועד להם. אז מה חשוב שיהיה בחדר המתנה? ראשית, פתרונות הושבה נוחים, חלל משופץ וצבוע שייצר נראות חמימה ומזמינה, פתרונות מיזוג אוויר וחדר שירותים. מאחר והמון לקוחות מגיעים אליכם בשיאו של יום עבודה או בסופו עם סוללה ריקה במכשיר הסלולארי, אנו ממליצים גם על הוספת נקודות חשמל בקלניקה שתשמש אותם. כמו כן, ניתן לבצע עבודות גבס מגוונות בחדר ההמתנה כמו נישה לטלוויזיה שבה תוכלו לשלב טלוויזיה שתנעים את זמן ההמתנה, כמו גם הנמכות למזגן על מנת לייצר נראות אסתטית יותר בחלל.

   כאן הכל מתחיל: עמדת הקבלה

   כשם שמשקיעים בשיפוץ מסוג סגירת חדר בדירה לקליניקה, כך גם חשוב להקצות פינה למזכירה שלכם. עליכם לזכור כי הרושם הראשוני של הלקוחות והמטופלים אתכם נוצר עם הכניסה אל עמדת הקבלה ועמדת ההמתנה, כך שחשוב שיהיה מי שיקבל אותם. ההמלצה שלנו היא לבנות עמדת קבלה מגבס שתתחום בין מתחם העבודה של המזכירה ובין המטופלים, כמו גם יצירת קרניזים מגבס והוספת תאורה שיהיו גם דקורטיביים אך בעיקר פונקציונאליים. מאחר ומדובר על חלל עבודה של המזכירה חשוב שגם יהיו תאי אחסון ומדפים לאחסון ניירת ותיקי מטופלים – גם אותם יהיה ניתן לייצר מגבס.

   איך מתבצעת בניית חדר נוסף בדירה לצורך קלניקה?

   חדרים נוספים ניתן לבנות מחומרים קלים, אך בעיקר ניתן לשנות את מבנה הדירה וכך להוסיף חדר נוסף לקליניקה. באמצעות קדיחת בטון וניסור בטון ניתן לשבור קירות פנימיים וכך להשמיש חדר שאין בו שימוש לטובת הקליניקה בה אתם עובדים.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat