לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיקום גינות

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   הדשא שלכם ירוק יותר עם שיקום גינות!

   נהוג לחשוב שהדשא של השכן ירוק יותר, ולעתים אכן כך הדבר. איתנו, “המשפצים בישראל”, הדשא שלכם דרך קבע יהיה ירוק יותר והגינה שלכם תהיה מטופחת יותר עם שיקום גינה פרטית! בעוד ישנם מקרים בהם יש לבנות ולטפח את הגינה מאפס, גם ישנם מקרים בהם כל הנדרש הוא לשקם את הגינה מחדש. הסיבה? הזנחה ממושכת שהביאה לכך שהגינה דורשת בשגרת טיפוח שתעורר אותה לחיים. אנחנו? מבצעים את שלל העבודות לשיקום הגינה.

   שיקום גינות קטנות וגדולות, במחירים נוחים!
   למה אנחנו?
   שיקום גינות פרטיות או בבתים משותפים, 
   ניקיון הגינה בסיום העבודה
   שיקום גינה מלא כולל שיטוח האדמה
   שירות בפריסה כלל ארצית

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו: 055-9380-185

   שיקום גינה פרטית או ציבורית

   מה זה שיקום גינה קטנה?

   אז מהי עבודה של שיקום הגינה? בעוד עבודת טיפוח נעשית בגינות מטופחות, עבודה של שיקום מתבצעת במקרים בהם הגינה מוזנחת, לרוב גם שנים רבות. המטרה בתהליך השיקום הוא להוסיף שכבות מחמיאות לגינה שלכם הכוללות בין היתר את החלפת הריצוף בגינה, שתילת שתילים, עבודות של דשא סינטטי, צביעת הגינה וכדומה. עליכם לזכור כי ההזנחה הממושכת בגינה לא פוגעת אך ורק במעטפת העיצובית, אלא שככל שעובר הזמן ישנה נטייה למזיקים וחרקים למצוא בית בגינה שלכם. חלק בלתי נפרד מהשיקום הוא גם לשים סוף לכל התופעה הזאת ולאפשר לכם ליהנות מהגינה.

   רגע לפני שיהיה מאוחר מדי, אנו ממליצים לכם על עבודת שיקום לפני שאתם מתחילים הקמת גינה! תפריט השירותים שלנו מגוון וכולל גם שיקום גינה כולל יישור אדמה. חלק בלתי נפרד מעבודת השיקום כולל גם את התאמת הצמחים השונים בהתאם למקום המגורים שלכם – זאת על מנת להבטיח להם תוחלת חיים ארוכה כמה שיותר.

    

   החיפויים שנבחר לכם במהלך עבודת השיקום

   מאחר ומדובר על עבודת שיקום, סביר מאד כי יהיה צורך גם להחליף את האריחים הקיימים בגינה שלכם. הסיבה? אריחים שהצבע שלהם הפך דהוי, אריחים שבורים ואריחים רוקדים שיוצרים נראות לא אחידה והם בעיקר מסוכנים. נוכל להציע לכם כמה אפשרויות שונות לשילוב בגינה, כאשר המון פעמים ההמלצה שלנו היא על אריחים עמידים מפני מכות ומפני מזג האוויר – חם או קר. אפשרות נוספת העומדת לרשותכם היא לטפח חלק מהגינה עם דשא סינטטי, כאשר היתרון הגדול הוא האפשרות לחסוך את עבודת הגינון החודשית ואת השימוש בכמויות המים האדירות.

   אם מדובר על עבודת שיקום גינה בבית משותף, הרי שבמידה והתשתית מאפשרת וכל עוד ישנם אישורים רלוונטים מכל הדיירים ומהרשות בה אתם גרים, יהיה ניתן גם לבנות בריכת שחייה שתפנק את כל הדיירים ותעלה את רמת החיים שלכם מצד אחד, ואת ערך הבניין מצד שני. כל עבודת השיקום מתואמת אתכם על פי הצרכים, המטרות והתקציב שלכם.

    

   כמה עולה שיקום גינה מוזנחת?

   “שיקום גינה” הינו שם כולל למספר רחב של עבודות שאנחנו יכולים לבצע: החל מהחלפת אריחים, דרך עבודות של דשא סינטטי ועד צביעת קירות הגינה. אם כן, עלות שיקום גינה מבוססת על השירותים הנדרשים על ידכם, כאשר אנו מתחייבים על מחירים זולים ושווים לכל כיס!

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat