לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  תוספת בנייה על גג

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   תוספות איכותיות של בניה על גגות

   “המשפצים בישראל” מבצעים גם עבודות של תוספת בניה על גג! כיום רבים רוצים להוסיף חללים נוספים בשטח הפרטי שלהם, ואנחנו נוכל לבצע זאת. הודות לרפורמה החדשה, ניתן כיום לקבל אישורי בניה על הגג עבור שטחים של עד כ-40 מ”ר בדירות הפנטהאוז. לפני ביצוע העבודה, מומלץ מאד להתייעץ עם מהנדסים ואדריכלים לטובת בדיקת הנכס ותוספות הבניה המומלצות ביותר עבורו. שימו לב כי על מנת להגיש בקשה עבור בנייה על גג פרטי, עליכם למלא את כל הטפסים הנדרשים ולעבור בין כל התחנות לקבלת אישורים ברשות בה אתם גרים.

   תוספת בניה על גג פרטי או בית משותף!
   למה אנחנו?
   בניה בהתאם לכל התקנים הדרושים
   עובדים לפי כתב כמויות מסודר לאחר שמוסכם מול הלקוח
   בניה בסטנדרט גבוה – רמת גימור מהגבוהים בשוק
   עמידה בזמנים כפי שנקבע בחוזה
   תשלום בשלבים – תשלום לפי התקדמות העבודה
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת ייעוץ והצעת מחיר חייגו: 055-9380-185

   תוספת בניה על גג פרטי

   מתי ניתן להוסיף חדר על הגג שלכם?

   ישנם מקרים ספציפים בהם תוכלו לבצע תוספת בניה על גג פרטי. אז איך גם אתם תוכלו ליהנות מתוספות בניה? ישנם שני מקרים מרכזיים. ראשית, יש לבצע בדיקות מקדימות עם מהנדס העירייה, כאשר המטרה היא לבדוק האם העירייה של הרשות בה אתם גרים מאשרת תוספות בניה שכאלו. במרבית הערים אין כל בעיה.  לאחר מכן, עליכם להגיש בקשה מיוחדת אל המנהל ההנדסי של הרשות, זאת על מנת לקבל אישור פורמלי על בקשתכם המגיע מטעם הוועדה המקומית לתכנון ולבניה.

   התנאי לתוספת הבנייה הינו במקרים בהם הדייר מהדירה העליונה, קיבל אישור מיתר הדיירים הגרים בבניין לבנות על הגג. המשמעות היא שעל מנת לבצע תוספת בנייה על גג משותף, על הדייר לרכוש את הגג מכל הדיירים. כן כדאי לדעת כי במקרים כאלו מספיק שכ-75% מהדיירים יתמכו בעסקת המכר על מנת לבצע אותה. יחד עם זאת, עם בניה על גג השכן התשלום עבור רכישת הגג מתחלק בין כל הדיירים, כאשר מגיע תשלום גם לאלו שסרבו.

   אז איך אתם תרצו לבנות על הגג? אלו האפשרויות:

   האפשרות הראשונה העומדת לרשותכם היא תוספת בניה קלה על הגג. הבניה הקלה מבוססת על קונסטרוקציה של עץ או של מתכת, כאשר אליה מוסיפים לוחות ייחודים התומכים את הבניה. כמו כן, ניתן לרכוש מבנים מוכנים מראש בהתאם למידות שיש בדירתכם. אפשרות נוספת היא כמובן תוספת בניה המבוססת על הבניה הסטנדרטית. כלומר, על הבניה של בלוקים ובטון ועל פי כל השלבים התומכים את הבניה הרגילה.

   מה משפיע על עלות תוספת בנייה על הגג?

   את המחיר של תוספת הבניה על הגג לא ניתן לקבוע מראש, זאת מאחר וישנם כמה פרמטרים המשפיעים על העלות הכוללת. ראשית, המחיר משתנה בהתאם לגודל התוספת. בניה על גג רביץ יכולה להיות מתומחרת בכמה מחירים שונים, זאת בהתאם לגודל הגג והעבודה הנדרשת. בנוסף, המחיר מושפע מסוג העבודה שתרצו לבצע: בניה קלה זולה הרבה יותר בהשוואה לבניה סטנדרטית. קבלני שיפוצים מטעמנו יגיעו אליכם, יציעו לכם את שיטת העבודה המומלצת ביותר בהתאם לצרכים ולתנאי השטח ולבסוף ינתן לכם מחיר.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat