לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  תיקון צנרת ביוב

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   תיקונים לצנרות הביוב

   “המשפצים בישראל” מגיעים עד לביוב שלכם עם שירות של חידוש צנרת ביוב! מהן הסיבות הגורמות לכך שאתם זקוקים לשירות של שיקום צנרת ביוב? מגוון רחב מאד של סיבות המשתנות בהתאם למערכת הביוב שיש בכל דירה ובניין. הסיבה השכיחה ביותר המביאה אתכם למצב שכזה היא כמובן שחיקה טבעית של צנרת הביוב המגיעה בהדרגה עם השנים. אנחנו נאתר את הבעיה לעומק, נשתמש בניסיון שלנו ונשיב לכם את איכות החיים שהתרגלתם אליה עם תיקון נזילת מים מצנרת ביוב או כל תיקון אחר שידרש, לרבות החלפת כל הצנרת הביוב.

   תיקון צנרת ביוב ללא הרס מהיום להיום!
   למה אנחנו?
   – בדיקה ואיתור הנזילה בצנרת עם מכשור מתקדם
   – 15 שנות ניסיון בכל עבודות השיפוצים ואינסטלציה
   – הגעה מיידית למקום במקרה של פיצוץ בצנרת ביוב
   אפשרות תיקון צנרת ביוב חיצונית ללא חפירה
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו: 055-9380-185

   גם אתם יכולים לאתר בעיות בצנרת!

   תיקון צנרת ביוב בבית משותף אומנם יתבצע על ידינו, אך דעו כי גם אתם יכולים לקחת חלק בתיקון המתבצע אצלכם. איך תוכלו לעשות זאת? עם איתור הבעיה! אנחנו מגיעים אליכם לאחר שאתם קוראים לנו, והמון פעמים נדרשת מכם עירנות על מנת להבין שדבר אינו כשורה במערכת הביוב. הדרך הקלה ביותר לזהות כשלים או ליקויים במערכת הביוב היא בעת שאתם מבינים כי ישנו פער בין מה שהייתם רגילים אליו לבין מה שקורה כעת:

   כך לדוגמא, אם המים בכיור שלכם היו רגילים לרדת במהירות מסוימת וכעת הם יורדים במהירות איטית יותר, סביר כי ישנה בעיה במערכת הביוב. בעת שדבר כזה קורה, כדאי להזמין אותנו על מנת שנאתר את הבעיה ובעיקר נפתור אותה. בנוסף, דרך נוספת המעידה על בעיה שיש לפתור אותה היא בעת שאתם מזהים ריחות מאד לא נעימים המגיעים מאזור פתחי הביוב. וכמו כן, איתור נזילה בצנרת ביוב יכול להתבצע על ידכם בעת שאתם נשארים עם יד על הדופק על החשבונות שלכם. קיבלתם חשבון מים מנופח שלא תואם את הצריכה שלכם? סביר כי מדובר על צנרת ביוב שנשברה או נסדקה והיא הביאה לחשבון המנופח שלכם. הבשורה המשמחת? ניתן לבצע צילום צנרת ביוב מים ללא הרס וגם תיקון צנרת ביוב ללא הרס!

   תיקון צנרת ביוב וניקוז ללא הרס!

   אתם סובלים מבעיה של נזילת מים מצנרת ביוב בבניין משותף? לא משנה איזו בעיה יש לכם בצנרת, אנחנו יכולים לפתור אותה ללא כל הרס (אפשרות לבצע החלפת צנרת קומפלט לבית משותף)! לא משנה מה הכרתם עד היום, אלא משנה איזה שירות אנחנו מעניקים לכם כיום! חידוש צנרת ללא חפירה וללא הרס יכול להתבצע על בסיס כמה שיטות עיקריות:

   1. שיטת ההטליה – הודות לשיטה הזו אנחנו לא צריכים לשבור בלטות או להוציא את צנרת הביוב ממקומה. שיטה זו מבוססת על החדרת בלון שעטוף בסיבי זכוכית. את הבלון אנחנו מצמידים אל הנקודה שבה זיהינו כשל ואנחנו מנפחים אותו עד לרגע שבו כל החומרים נצמדים אל הדפנות של הצנרת, ובפעולתם הם יוצרים טלאי. החומרים הופכים קשים יותר וכך הם סותמים את הסדקים שיצרו נזילה בצנרת ביוב בדירה.

   2. שיטת השרוול – השיטה הזו מבוססת על עיקרון בו מכניסים שרוול אל תוך הצנרת. אנו עושים שימוש גם עם צילום צנרת ביוב שבאמצעותו אנו יכולים לגלות מה המידות הנדרשות לצינור שגילינו בו כשל. את השרוול אנחנו מכניסים אל תוך הצנרת, מצמידים את אותו הצינור אל הדפנות וכך אנחנו מקבלים צינור חדש שיושב בתוך הצינור הישן ובאופן זה פותרים את הבעיה.

   3. ריסוק בטון וברזל – השיטה האחרונה מבוססת על בשורת הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, דרכה אנחנו יכולים להכניס זרוע רובוטית אל תוך הצנרת שתפעל. אותה זרוע גורמת לפירוק הפסולת שאותה ניתן לאחר מכן לשטוף באמצעות זרם חזק של מים.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat