לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  בניית בית פרטי

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   בונים את הבית הפרטי שלכם עם ליווי מקצועי

   "המשפצים בישראל" לא רק משפצים, אלא גם בונים! צוות הקבלנים והמשפצים שלנו יוכלו להפוך את הסקיצות הראשוניות להתגשמות של חלום עם בניית הבית הפרטי שלכם. למרות שכל עבודת הבנייה תתבצע רק על ידי ידיים מקצועיות, נשמח להציג בפניכם שלבים של בניית בית פרטי, זאת על מנת שתדעו לקראת מה אתם הולכים. העבודה שאנו מאמינים בה לאורך תכנון בית פרטי מ0 היא עבודה המבוססת על שיתוף פעולה: הרצון שלכם והיכולת שלנו.

   בניית בתים פרטיים כולל תכנון וביצוע ע"י קבלן מומלץ!
   – בניית הבית מ0 כולל שלד עד מפתח – ייעוץ בחינם
   – ליווי אדריכלי לאורך כל התהליך
   – עבודה בכפוף לחוזה מסודר
   – 100% עמידה בזמנים לאורך 15 שנה
   – המלצה על קניית חומרי הבניין האיכותיים ביותר
   – בנייה לפי תקני הבטיחות הכי מחמירים – בכפוף לאישורי בנייה
   מבצעים עבודות בכל הארץ

   לקבלת הצעת מחיר והתייעצות עם קבלן חייגו: 055-9380-185

   בית פרטי לאחד סיום בניה

   חלמתם כבר המון זמן על בניית בית פרטי במושב או בניית בית פרטי מעץ? חשוב מאד שתכירו את שלבי הבנייה, זאת על מנת שתוכלו לעקוב אחר ההתקדמות בתהליך הבנייה עבורכם. לפניכם, מידע רב שיוכל לסייע לכם בהיכרות עם שיטות הבניה הפופולאריות כיום בשוק ואילו שלבי בניה הולכים ללוות אתכם, רגע לפני קבלת המפתח.

   נעים להכיר: בניית שלד בית פרטי

   חלמתם תמיד על בניית בית פרטי בצפון או שאתם גרים באזור המרכז ומתעניינים לגבי בניית בית פרטי במרכז? השלבים הינם אותם השלבים בכל מקרה. כיום בישראל שלב השלד מתבצע על בסיס 2 שיטות: השיטה הקונבנציונאלית ושיטת הפלדה. שימו לב כי בכל מקרה של בנייה, גם בניית בית פרטי חצי דונם וגם בית קטן יותר, מבוססים על שלב ראשוני זה.

   השיטה הקונבנציונאלית, או הבניה הקונבנציונאלית אם תרצו, היא הבניה המוכרת יותר המבוססת על הקמה של יסודות, רצפות מבטון וכמובן בניית קירות בלוקים חיצוניים ופנימיים. לא במקרה השיטה הזו פופולארית יותר, זאת מאחר והחומרים בהם עושים שימוש, ביניהם החול והמלט, הינם במחירים נוחים. כמובן שבבניה שכזו ניתן לשלב מאוחר יותר עבודות גבס שונות כמו קירות גבס – הכל בהתאמה לצרכי הלקוח.

   הבניה השניה היא בניית שלד הפלדה והיא מעט שונה. בבניה זו חייבים לבסס רצפת בטון ורק לאחר מכן יוקם שלד הפלדה. התקרות יהיו מפלדה שעליה שכבת ציפוי מבטון. בהמשך המבנה יצופה בשכבות של טיח או של אבן, וישולב גם חומר שתפקידו להפריד בין הטיח החיצוני ובין לוחות הגבס. מעבר לכך, שאר הגימורים די זהים לאלו הנפוצים בשיטה הקונבנציונאלית.

   שלבים חשובים לאורך בניית השלד – מה חשוב לבדוק?

   על מנת להבטיח בניה בטוחה ואיכותית, אנו מקפידים על מספר שלבים תוך שאנו מבצעים ביקורת עצמית לאורך כל התהליך, ובכל מקרה של בניה: גם עם בניית בית פרטי חד קומתי וגם עם בתים בעלי כמה מפלסים. למה יעניק קבלן לבניית בית פרטי תשומת לב לאורך התהליך?

   ראשית, על קבלן השלד להקים גדר זמנית שמטרתה לתחום בין החלל בו מבצעים את בנית השלד ובין החלל הציבורי. לפני שמתחילים בעבודת הקידוחים אנו נבטיח כי יגיע מודד שתפקידו להגדיר את גבולות המבנה העתיד לקום. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם כל הגורמים כך שאתם מקבלים מאיתנו מעטפת שירותים כוללת המעניקה מענה איכותי לכל צורך.

   אם תכניות הבניה שלכם הן תכניות של בניית בית פרטי עם מרתף, אנו נעבוד עם אנשי איטום שיהיו מעורבים בכל שלב ושלב. לאורך העבודה, יוקצה מנהל עבודה מקצועי ומנוסה שיתקשר בין הגורמים השונים ויוודא בין היתר כי גם החשמלאי וגם האינסטלטור יהיו חלק בלתי נפרד מתהליך בניית השלד.

   מה עוד אנחנו נעשה ומה עוד חשוב שתדעו? לאחר שנבצע יציקות של בטון, נרטיב אותם במים לאורך כשבוע. לאורך עבודות היציקה ניקח דגימות שונות על מנת להבטיח כי הבטון עומד בתקנים המחמירים ביותר של עמידות ללחץ.

   שלבי השלב בבניית בית פרטי

   אינסטלציה וסניטציה

   שלב נוסף וחיוני בדרך אל בית החלומות שלכם הוא השלב בו קבלן אינסטלציה מטעמנו יתחיל את עבודתו בהתאם לתכניות העבודה שיוענקו בין היתר על ידי היועץ הסניטרי. לעתים ניתן לחשוב כי קבלן האינסטלציה נכנס אל שלבי בניית בית פרטי רק בשלב מתקדם יותר, אך בפועל עליו לקחת חלק כבר שלב יציקות השלד. עבודתו חיונית וחשובה וכוללת את שילוב צינורות הביוב ואת צינורות ניקוז מי הגשמים. קבלן השיפוצים מטעמנו ילווה אתכם עד לרגע שבו יותקנו הכלים הסניטרים בבית שלכם.

   חשמל ותקשורת – מה חשוב שתדעו?

   עוד שלב חשוב בדרך אל הבית הפרטי שלכם הוא כמובן יצירת מערכות החשמל והתקשורת. אנחנו עובדים עם חשמלאיים מנוסים שידאגו כבר בשלב היציקות להניח צינורות של חברת החשמל וחברות התקשורת אשר יכוונו של ארון החשמל שלכם. ההמלצה שלנו היא תמיד לא להסתפק במועט ולחשוב תמיד צעד קדימה עם שילובו של צינור נוסף לתשתית נוספת שתקום בעתיד. גם החשמלאי עובד בכפוף לתכנית שהופקה מראש ואלו הדגשים:

   לאורך העבודה נבצע עבורכם הכנות לכבלים של חשמל שישרתו אתכם באינטרקום ובשער החניה שלכם. בנוסף, נדאג לשילובם של גופי התאורה תוך שנבצע יציקות על פי דרישה אל תוך התקרה והקירות. העבודה שלנו כוללת בנוסף גם הכנות של לוחות חשמל לכל קומה, כמו גם הכנות לתליית רמקולים והכנות למסכים.

   אנחנו מקפידים לבצע תיאומים בין כל הגורמים המעורבים, כך שתהיה תקשורת מלאה בין אנשי החשמל שלנו ובין אנשי המזגנים, החברות המתקינות לכם את האזעקות או כל גורם אחר שיקח חלק בבניית הבית שלכם. דגש חשוב: אם אתם הולכים לקראת בניית בית פרטי חכם, החשמלאי שלנו יעבוד בשיתוף פעולה מלא עם החברה שתיבחר על ידכם.

   מתקרבים צעד נוסף: עבודות צבע, טיח וחיפויים

   שלב נוסף לפניכם עם בניית בית פרטי בדרום או באזורים אחרים: השלב בו מבצעים עבודות של ריצוף וצבע. גם כאן, אנו דואגים לכל המעטפת הנדרשת כך שאינכם צריכים לתקשר עם גורמים אחרים על מנת לבצע עבודות שונות. איכות הביצוע היא שתשפיע גם על איכות החיים שלכם וגם על הנראות הכללית, ועל כן אנו מתחייבים.

   לאורך העבודה של בניית בית פרטי בשרון או בכל מקום אחר, נדאג לבצע מריחות טיח בכל נקודות החיבור, כמו גם התקנת רשת טיח שמטרתה למנוע סדקים שונים. רגע לפני סיום עבודות הטיח נדאג להתקין משקופים גם לדלתות וגם לחלונות. לפני הצביעה, נזמין אתכם לסט של טסטים שמטרתם לבחון את הגוונים הנבחרים על ידכם בזמן אמת. לפני צביעת הקירות, נמליץ על שימוש בפריימר. גם במקרים אלו ובכל סוג של צבע שלא תבחרו, נבצע בנוכחות מעצב הפנים או האדריכל טסטים. לאחר סיום עבודות הצביעה, יהיה ניתן לבצע התקנה של כל האביזרים השונים בבית שלכם.

   בניית בית פרטי כולל טיח וחיפויים

   בניית בית פרטי בבניה קלה – מה ההבדל?

   הבניה הקלה יצרה מהפכה בשנים האחרונות והפכה את חלום הדיור של המון זוגות צעירים לחלום בר הגשמה. בעוד הבתים הקונבנציונאלים נבנים בשטח בו יעמוד לבסוף הבית, הבתים בבניה הקלה הם בתים המתוכננים ונבנים ממש כמו במפעל, ורק לאחר מכן מובלים אל השטח בו עתיד להשתלב הבית. בניה שכזו מאפשרת לכם ליהנות מכמה אלמנטים מרכזיים: עלויות הבניה נמוכות הרבה יותר, אין צורך בכוח אדם רב, לאורך הבניה לא נאגרות כמויות של פסולת ואבק וכך אתם הופכים ירוקים יותר, ואם לא די בכך, התשובה לשאלה כמה זמן לוקח לקבלן לבנות בית פרטי במקרה הזה תשמח אתכם: הרי שתהליך הבניה קצר הרבה יותר בהשוואה לבניה הקונבנציונאלית שאינה קלה.

   בניית בית פרטי עם יחידת דיור – חושבים על הטווח הארוך

   ישנן אינספור תכניות אפשריות על בסיסן אפשר לבנות את הבית הפרטי שלכם. אחת האפשרויות היותר מומלצות היא לבנות את הבית הפרטי שלכם בצמוד ליחידת דיור, משתי סיבות: הסיבה האחת היא כמובן לאפשר לילדים שלכם שיגדלו לגור בסמוך אליכם תוך שהם נהנים מפרטיות מלאה. סיבה שניה היא כמובן לאפשר לכם ליהנות מהכנסה פאסיבית בעתיד עם השכרת היחידה. גם אם אתם הולכים לקראת בניית בית פרטי קומה אחת או בניית בית עם שתי קומות, מומלץ לשקול אפשרות של הוספת יחידות דיור לבית פרטי.

   ומה לגבי העלויות? עלות בניית בית פרטי עד מפתח

   אז כמה עולה לבנות בית פרטי 200 מטר, 150 מטר או אפילו 100 מטר? חשוב לזכור כי המחירים אינם קבועים ומבוססים ראשית על גודלו של הבית: מובן כי עלות בניית בית פרטי 100 מ"ר תהיה זולה יותר בהשוואה לבנייה של בית גדול יותר. יחד עם זאת, כן חשוב לקחת בחשבון את האלמנטים שאתם מחליטים לשזור בבית, הםא מדובר על בית חד קומתי או בניית בית פרטי שתי קומות וכדומה. נציג בפניכם דוגמא של עלות בניית בית פרטי עד מפתח:

   את העלויות ניתן לחלק לכמה קבוצות: מסים, הנהלה, שלד, גמר ותוספות. כל אחת מהקבוצות כוללת בתוכה מספר אלמנטים שונים שעליכם לקחת בחשבון כמו ניהולים, יצירת חומות, מדרגות, שבילים, איטומים, חשמל, חלונות, צבעו עוד. אם מחשבים את הממוצע של כל העבודות הנדרשות, ניתן להעריך כי מחיר למטר של בניית בית פרטי עומד על כ-4500 שקלים, כך שניתן לחשב בממוצע כמה עולה לבנות בית פרטי 150 מטר. המשמעות היא שככל שהבית שלכם יהיה גדול יותר, כך העלות תהיה גבוהה יותר: בניית בית פרטי 160 מ"ר תעלה יותר בהשוואה לעלויות של בניית בית פרטי 140 מטר וכדומה. לאחר שלב הצעת המחיר, נוכל להציע לכם מחיר מדויק יותר ההולם את הצרכים שלכם ואת תכניות הבניה הספציפיות.

   איך אתם תרצו לעצב את הבית שלכם?

   בעוד מרבית האנשים מפקידים באמונה שלמה את בניית הבית אצל מיטב הקבלנים, בכל הקשור לעיצוב הבית הם רוצים לתת כמה שיותר מעצמם. מגוון האפשרויות הינו בלתי נגמר, כך שאתם יכולים להחליט ללכת על כיוון של בניית בית פרטי בסגנון כפרי כמו גם בניית בית פרטי בסגנון מודרני. במידה והחלטתם ללכת בכיוון מודרני, אילו אלמנטים תוכלו לשזור מבחינת הפאן העיצובי?

   היופי חבוי בדברים הקטנים וכל מרכיב קטן תורם לנראות הכוללת: ניתן לשלב קירות בריקים המעניקים חום וטון עדכני, יצירת חלונות שקופים בחלל הסלון המכניסים אור אל הבית וגם יוצרים מיזוג בין הטבע שבחוץ ובין המודרנה שבפנים, והפיכת החללים לחללים המושפעים מהתרבות האורבנית-מתועשת. ניתן לבצע משחקים של אור וצל באמצעות בחירת צבעים נכונים, תוך הקפדה על שימוש בחומרים זהים החוזרים על עצמם בחללים אחרים בבית – כך נוצר דו שיח עיצובי.

   בניית בית פרטי עם גינה כוללת גם את טיפוח החצר ושזירת אלמנטים נוספים שיתרמו לקו העיצובי הכללי: תוכלו לבחור ריהוט גינה שיתרום למעטפת הכללית ודשא אמיתי או סינטטי בהתאם לצרכים שלכם. כמו כן, ניתן להשקיע בחצר עוד יותר עם בניית בית פרטי עם בריכה. אם ברשותכם חלל המאפשר זאת, ניתן לבצע תשתית לבריכה שתשרת אתכם בחודשי הקיץ החמים, או יצירת הוט-טאב לשימוש גם בחודשי החורף.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat