לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  הרחבת מרפסת

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   הרחבת מרפסת שמש קיימת

   כיום להמון דירות הנמצאות בבנייני מגורים משותפים יש את הזכות ליהנות ממרפסת שמש. העובדה כי יש ברשותכם כעת מרפסת קטנה, לא אומרת כי במרפסת זו אתם צריכים להסתפק. אם גם אתם רוצים ליהנות מקרני השמש בישיבה מרווחת יותר במרפסת, יש לנו מה להציע לכם: “המשפצים בישראל” מציעים מגוון רחב של עבודות של הרחבת מרפסת שמש. המציאות כיום היא שהמון דיירים מעוניינים להרחיב ולשדרג את המרפסת שברשותם, מה שלא רק מעניק אפשרות ליהנות ממרפסת גדולה יותר, אלא בעיקר להשביח את הנכס. הרחבת מרפסת בבית משותף יכולה להגיע לכדי מצב בו תהיה לכם מרפסת כפולה בגודלה. על מנת להוציא את העבודה לפועל יש להסתייע באישורים מיוחדים הכוללים היתרי בניה.

   בכדי להתחיל עבודה של הרחבת מרפסת שירות למסתור כביסה או הרחבת מרפסת השמש, יש לבסס תכניות מפורטות הכוללות את כל שלבי ההרחבה, ולהציג אותן אל מול הרשות המקומית בה אתם גרים. יש לפרט את סגנון הבניה ואת שיטת הבניה – הקונבנציונאלית או הקלה. הרשות המקומית היא זו שתשאר או תשלול את הבקשה שלכם, כאשר מה שיקבע את התשובה הוא העמידה או אי העמידה שלכם בתנאי הרשות המקומית.

   הרחבת מרפסת שמש קיימת מחיר למטר הכי זול – כולל הכל!
   למה אנחנו?
   אפשרות הגדלת מרפסת שירות למסתור כביסה
   אפשרות לבצע הרחבת מרפסת שמש קיימת כולל סגירה  – להצעת מחיר לסגירת מרפסת
   עמידה בכל תקני הבטיחות!

   הרחבת מרפסת בשיטת בנייה רטובה ויבשה
   שירות בפריסה ארצית

   לקבלת ייעוץ והצעת מחיר חייגו: 055-9380-185

   הרחבת מרפסת שמש

   הרחבת מרפסת שירות והרחבה של מרפסת השמש

   המרפסות משרתות כיום רבים למגוון רחב של מטרות: בעוד קבלנים הבונים מרפסת שמש המשרתת רבים לבילוי עם חברים והמשפחה תחת כיפת השמיים, מרפסת השירות משרתת מטרה אחרת לגמרי: שטח אחסון, מקום לתליית כביסה, יצירת מזווה ואחסון של מוצרי חשמל כמו מכונת הכביסה ומייבש הכביסה. מאחר ומדובר על מרפסות שהשימוש בהן כה נרחב, מובן לגמרי מדוע ישנו רצון להרחיב את גודלן וליהנות מהן אפילו יותר. כיום, ההליך הבירוקרטי הנדרש לטובת הגדלת המרפסת אינו סבוך ומורכב כפי שהיה לפני כמה שנים, מה שאומר שגם אתם תוכלו להגדיל את המרפסת שברשותכם. ישנם מקרים בהם אף אין צורך לקבל זכויות בניה. הגדלת מרפסת קיימת קלה משתוכלו לדמיין!

   באילו שיטות מבצעים הרחבת מרפסת מדורגת?

   החלטתם ללכת על הרחבת מרפסת קיימת? אנו יכולים לבצע את העבודה ב-2 שיטות עיקריות, כאשר השיטה שתיבחר תתואם אתכם מראש, כאשר הפרמטרים הנלקחים בחשבון הם בטיחות ונוחות. אם כן, כך אנחנו מבצעים את הרחבת המרפסת:

   השיטה הראשונה היא באמצעות השיטה הקונבנציונאלית, שהיא גם זו המוכרת והפופולארית ביותר בישראל ובענף הבניה. את ההרחבה אנו מבצעים באמצעות קידוחי קוצים של ברזל המתבצעים באזור הקורה ההיקפית, כמו גם באזור של החיבור לתקרה של שלד הבניין. לאחר מכן, אנו מיישמים גם יציקת בטון. רגע לפני שתדעו כמה עולה להגדיל מרפסת, חשוב גם לדעת כמה זמן לוקח לבצע עבודה שכזאת: מאחר ומדובר על עבודה פשוטה של שלד, העבודה יכולה להסתיים במספר ימי עבודה בלבד – לעתים גם ביומיים.

   השיטה השניה שבאמצעותה ניתן לבצע הגדלת מרפסת שירות או מרפסת שמש היא שיטת הבניה הקלה. מדובר על שיטה שכבר ביססה לעצמה שם בארצות הברית ובאירופה, ולאט לאט היא גם מחלחלת אל הקהל הישראלי ולתודעתם של המון אנשים. למרות שמדובר על שיטה שהינה כביכול פחות נפוצה, מדובר על שיטה שהביקוש לה רק הולך וגדל. בשיטה זו אנו מחברים קורות פלדה שמגיעות בגודל מוכן מראש ממפעל חיצוני. בעזרת הקורות הללו אנו מרחיבים את המרפסת שלכם. היתרון הגדול של השיטה הזו הוא כמובן המחיר, וגם העבודה שהינה פחות רועשת ומלכלכת לכם.

   הרחבת מרפסת תלויה? באישור השכנים שלכם

   כל עוד אתם מעוניינים לבצע הגדלת מרפסת שירות או מרפסת שמש, עליכם לקבל אישור מהשכנים שלכם בבניין המגורים. בכל הקשור להרחבת מרפסת השירות וכל עוד ההרחבה מתבצעת בכותלי הדירה, האישור שאתם אמורים לקבל הוא בדבר הסכמתם לשיפוץ קצר שיכול לגרום לאי נעימות זמנית בלבד בעקבות הרעש.

   ומה באשר לסוגיית עלות הרחבת מרפסת? הצעת המחיר תוכל להינתן לכם לאחר הבנת סדר גודל העבודה, גודל המרפסת ושיטת הבניה בה תתבצע ההרחבה.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat