לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  חיפוי בניין

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   סוגים שונים של חיפויים לבניין

   בעוד ישנה השקעה רבה בחיפויים דקורטיבים בתוך בתים ומשרדים, גם ישנה השקעה במעטפת החיצונית של הבניין בו אתם עובדים או גרים. "המשפצים בישראל" מבצעים עבודות של חיפוי בניינים באמצעות חומרים איכותיים בהתאם לצרכים שלכם הכוללים שיש, אבן וגם חיפוי בניין באלומיניום.

   חיפוי בניינים ישנים וחדשים במחיר ללא תחרות!
   למה אנחנו?
   שירות מקצועי ללא תחרות
   ביצוע כל סוגי החיפויים לבניינים
   אבן, שיש, אלומיניום ועוד
   קניה + התקנת החיפוי לבניין ע"י קבלן מומחה
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   חיפוי בניין ישן

   לא רק עבודה מאפס, אלא גם תיקונים של חיפוי קיר בניין

   אנחנו עובדים בפרוייקטים חדשים לחלוטין, אך גם מבצעים עבודות תיקונים לחיפויים בבניינים קיימים. אחת הבעיות השכיחות ביותר עם עבודות החיפויים לקירות המתבצעות בחלקו החיצוני של הבניין היא נשירת האריחים ממנו. מדובר על תופעה ידועה גם עם אריחי האבן וגם עם אריחי השיש. הסיבה לכך שנושרים אריחים יכולה להיות בלאי טבעי, בעיקר אם מדובר על אריחים ישנים שהדבק כבר לא מצליח להחזיק אותם, אך לא אחת מדובר גם על עבודה שאינה די מקצועית שבוצעה שיש לבצע בה תיקונים כעת. אנו נוכל לבצע עבודה מחודשת של חיפוי קירות בניין.

    

   חיפוי אבן בניין מעלה את ערך הבניין שלכם

   הסיבה שמבצעים עבודות חיפוי בבניינים היא בעיקרה אסתטית או במקרים שיש צורך לבצע שיפוץ בניין מקיף. המון פעמים ישנה דרישה ליצור בשכונות קו עיצובי אחיד, כאשר דרישה זו מגיעה לא אחת מכיוונן של וועדות התכנון והבנייה. כמו כן, לא אחת מדובר על החלטה של ועד הבניין, בעיקר בעת שמדובר על בניינים ישנים – ההחלטה לשדרג את נראות הבניין וכך להעלות את ערכו. הנראות של האבן הינה קלאסית, על זמנית ויוצרת תחושה של יוקרה ומודרנה גם יחד.

   חיפוי בניין באבן הינו חיפוי שמיישמים אותו על בטון או על בלוקים של בטון. שיטת העבודה הינה קריטית, שכן היא תשפיע על עמידות האריחים לטווח הארוך. חשוב להבין כי מעבר לכך שניתוק האריחים מהקיר פוגם חזותית בבניין שלכם ומכניס אתכם למעגל הוצאות נוסף, הרי שמדובר על סכנה בטיחותית של ממש בעת שאריח שכזה נופל מגובה רב. אנו עובדים על פי ההנחיות הנדרשות המבוססות על קיבוע יבש או רטוב, הדבקה ושיטות מתקדמות אחרות בהתאם לסוג האריחים וסוג הבטון.

    

   חיפוי בניין בשיש – נראות יוקרתית

   אפשרות נוספת העומדת לרשותכם היא חיפוי באמצעות השיש. הנראות המתקבלת מנראות השיש הינה נראות יוקרתית, מטופחת ואסתטית. אומנם נהוג לראות את חיפוי השיש בעיקר בפנים החלל, בעיקר במבואת הכניסה וברחבת הלובי, אך בניינים המעוניינים להשקיע בחיפוי קלאסי ומרשים בוחרים בשיש גם לחיפוי החוץ. מעבר לנראות המרהיבה, חשוב לזכור כי לשיש גם יתרונות נוספים כמו התחזוקה הקלה שלו והעמידות הנפלאה בפני מזג האוויר – הקר והחם.

    

   עלות חיפוי בניין – על מה מבוסס המחיר?

   ראשית, סוג העבודה: כל סוג של חיפוי מתומחר בעלות אחרת, כאשר תחילה עליכם לבחור אם תהיו מעוניינים בחיפוי שיש, אבן, חיפוי טיח לבניין וכדומה. בנוסף, האם מדובר על עבודה מאפס או שמדובר אך ורק על תיקונים של אריחים שנפלו. לבסוף, ניקח בחשבון גם את היקף העבודה המבוסס בעיקר על גובה הבניין וכמות האריחים הנדרשים.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat