לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  מחירון עבודות חשמל

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   מחירון עבודות חשמל – הזול ביותר בארץ

   רוצים לדעת כמה עולה להזמין חשמלאי לביקור וכמה הוא גובה על כל סוג של עבודה, לרבות התקנת אביזרי חשמל שונים? לפניכם המחירון שלנו לעבודות חשמל.

   למה להזמין עבודות חשמל דרכנו?
    מחירים הכי זולים בארץ לעבודות חשמל
   מחירון חשמלאים מעודכן לשנת 2020 – רק חשמלאים מוסמכים!
   אביזרי חשמל האיכותיים ביותר בלבד
   חשמלאים אמינים ומומלצים
   מציעים את כל סוגי העבודות לרבות התקנת לוח חשמל, החלפת מספק זרם ראשי ועוד
   מגיעים אליכם לתת הצעת מחיר במקום
   15 שנות ניסיון בכל עבודות החשמל
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   מחירון עבודות חשמל

   רוצים להוסיף מפסק ליד המיטה כדי שלא תצטרכו לקום ממנה על מנת לכבות או להדליק את האור? אולי יהיה לכם יותר נוח להציב שקע חשמלי במרחק של 3 מטר ממקומו, או שאולי אתם מעוניינים להתקין ספוטים דקורטיביים בתקרה? כל אלו מצריכים עבודה של חשמלאי מומחה, ולמזלכם הרב במקרה של עבודות חשמל עלויות הן אינן גבוהות כלל וכלל. כשאתם מזמינים חשמלאי מומלץ מאוד שתבקשו ממנו לקבל אחריות בכתב על העבודה וחלקי החשמל, שכן יתכן כי תידרש תחזוקה עבורם בעתיד, והחשמלאי אמור לספק לכם את השירות הזה. לפניכם המחירים המשוערים של עבודות החשמל הנפוצות עבור דירות קיימות או חדשות, והן כולן יעשו על ידי אנשי מקצוע מומחים ובעלי תעודות בתחום החשמל, כל עוד תזמינו אותן דרכנו.

    

   מחירי עבודות חשמל בבית ובעסק

   סוג העבודה הנדרשת על ידי חשמלאי מחירון עבודת החשמל בבית ובעסק
   מה העלות של התקנת גופי תאורה?

   עלות התקנה של גוף תאורה עם חציבה עד 3 מטר, כולל אפשרות של התקנת ספוט.

   500 – 150 ₪
   מהי עלות התקנת מונה חשמלי?

   מחיר עבור התקנת מונה חשמלי דיגיטלי חד או תלת פאזי, כולל המונה עצמו.

   900 – 400 ₪
   מה מחיר נקודת חשמל חדשה?

   עלות ההתקנה הינה עם או בלי חציבה ומתייחסת לנקודת חשמל חד פאזית עבור חיווט של עד 5 מטר. המחיר תקף גם להזזת נקודת חשמל או להחלפת מפסק מכל סוג.

   700 – 300 ₪ (נקודת חשמל חדשה בבית)
   כמה עולה הכנה לביקורת של חברת החשמל?

   העלות כוללת הגשה של תוכנית לחברת החשמל והגעה של חשמלאי גם ביום הביקורת, ללא תיקונים.

   2,000 – 700 ₪
   מהי עלות בדיקת תקינות מערכת החשמל?

   העלות כוללת אפשרות של בדיקת הארקה ליסוד בניין בן 4 קומות. מומלץ לבצע בדיקה תקופתית לפחות פעם ב-5-10 שנים.

   2,000 – 300 ₪
   כמה עולה התקנת שעון שבת בלוח חשמל?

   שעון השבת ישלוט על הדלקת האור בבית בצורה אוטומטית, וביכולתו לשלוט על כל חלק בבית, כולל תאורת גינה או הפעלת דוד שמש.

   450 – 250 ₪
   מה המחיר של התקנת לוח זמני לצורך שיפוץ?

   לעיתים יש צורך לנתק את החשמל הראשי ולהתקין לוח זמני עבור השיפוץ – שימו לב שאת הלוח הזמני תוכלו לבחור להשאיר מחובר אצלכם ולהשתמש כלוח שירות בחצר הבית או בחנייה, אולם לשם כך יש לדון בנושא מראש עם החשמלאי.

   2,000 – 900 ₪

   מחירון חשמלאים לתיקונים והתקנות מעודכן 2020

   כמה עולה איתור קצר חשמלי

   החשמלאי מאתר את גורם הקצר, כשהתהליך יכול לקחת דקות בודדות או כמה שעות טובות. אם לוקח זמן רב לאתר את התקלה, המחיר שייגבה החשמלאי יהיה גבוה יותר, ואם יש צורך להחליף רכיב מסוים תיתכן תוספת של כ-50% בעלות השירות.

   מחיר: 320 – 230 ₪

   מחיר ביקור חשמלאי

   לרוב אין סיבה להזמין חשמלאי ללא תקלה שיש צורך לתקן, אך ניתן הזמין אותו לצורך התרשמות ממצב תשתית החשמל בדירה וקבלת מידע בנוגע לשינויים אפשריים שניתן לעשות או תיקונים שיצטרכו להיעשות במהלך שיפוץ כללי לדירה. אם הזמנתם חשמלאי לתיקון תקלה והוא לא הצליח לתקן אותה, תצטרכו לשלם על ביקור, אולם לא כל החשמלאים דורשים תשלום במקרה שכזה ומומלץ לברר זאת מולם מראש.

   מחיר: 140-230 ₪

   מחיר התקנת לוח חשמל חד פאזי

   לוח החשמל הזה מספק זרם של 25-40 אמפר, והוא קיים בעיקר בבתים ישנים. לא כל כך נהוג להשתמש בו כיום כשמזמינים שיפוצניק לשיפוץ דירה שלמה – מומלץ לבחור בלוח תלת פאזי. בלוח חד פאזי סטנדרטי יהיו 12 מפסקים אוטומטיים, כשניתן לחלק את עומס החשמל לפי כמות וסוג מוצרי החשמל שקיימים בכל אזור בבית.

   מחיר: 1,350-1,550 ₪

   החלפת או התקנת לוח חשמל תלת פאזי

   ככל שיש לכם יותר מכשירים חשמליים עוצמתיים בבית, כמו מזגן, דוד חשמלי, מייבש כביסה או מכונת כביסה, כך יידרש לכם יותר זרם חשמלי לצורך הפעלתם. הסטנדרט כיום הוא להתקין לוח חשמל תלת פאזי שמספק את אותו הכוח של החד פאזי כפול 3, כלומר 75-120 אמפר. כדי לעבור מחד פאזי לתלת פאזי צריך להוסיף מפסקים ולהחליף פיוזים, ועלות העבודה תהיה יקרה יותר ככל שתצטרכו לוח חזק יותר.

   מחיר: 1,900-6,500 ₪

   הגדלה של כוח החשמל

   ניתן להגדיל מערכת חד פאזית של 25 אמפר ל-40 מה שיאפשר לצרוך 9,600 וואט במקום רק 6,000 וואט. אין צורך להקים תשתית מיוחדת לשם ההגדלה הזו, ולכן העלות שלה זולה יותר משל התקנת לוח חשמלי מאפס. מחירה עולה ככל שהעבודה רבה יותר, למשל כשיש צורך להגדיל כוח של לוח חשמל תלת פאזי.

   מחיר: 1,080-2,620 ₪

   כמה עולה החלפת מפסק זרם ראשי

   המפסק הזה הוא בעצם כפתור שחייב לצרף ללוח החשמל ושמאפשר לנתק את כל זרימת החשמל ללוח, ועקב כך לבית. אם לוח החשמל מקבל חשמל מכמה מקורות שונים, יש לו יותר ממפסק זרם ראשי אחד. לבדיקת המפסק צריך החשמלאי להסיר את כיסוי הפלסטיק שעל הלוח ולבדוק האם חוטי החשמל רוטטים כשמזיזים אותם – אם כן, יש לחזק את ההברגה שלהם.

   מחיר: 320-410 ₪

   מחיר החלפת ממסר פחת

   הרכיב הזה אחראי על ניתוק המערכת החשמלית במקרה של זליגת חשמל – כאשר הוא מזהה שלא חוזר אליו אותו הזרם שיוצא ממנו. מטרתו העיקרית היא למעשה לנתק את מערכת החשמל במקרה של התחשמלות למשל, אך שימו לב שהוא לא מגן מפני התחשמלות, אלא בעיקר מגן על תשתית החשמל של הבית ומונע אפשרות של שריפה. העלות שלפניכם היא להתקנה של ממסר פחת חד פאזי, ואילו ממסר פחת תלת פאזי יעלה בכ-20% יותר.

   מחיר: 320-410 ₪

   תיקון מגעים בלוח החשמל

   את השירות הזה מומלץ להזמין לפחות פעם בשנה באופן קבוע, זאת על מנת למנוע כל אפשרות של שריפה בלוח החשמל בעקבות קצרים או חוטים רופפים. החשמלאי יבדוק גם האם קיימת קורוזיה בלוח החשמל ובחיבורי הברגים, שיכולה לגרום לבעיה במגעים.

   מחיר: 230-320 ₪

   כמה עולה בדיקת הארקה

   את הבדיקה הזו יש להזמין אחת ל-10 שנים, כשתפקיד ההארקה הוא למנוע אפשרות שתתחשמלו, זאת על ידי ניתוק אספקת הזרם לכל מכשיר חשמלי אם קיימת בו תקלה והוא מתחשמל בעצמו. אנו נשלח אליכם חשמלאי מנוסה עם המלצות, שישתמש במכשיר שנקרא LT TESTER לבדיקת תקינות ההארקה. בבית משותף – כל הדיירים צריכים להשתתף בעלות.

   מחיר: 150-360 ₪

   עלות הזזת נקודת חשמל

   ניתן להזיז נקודת חשמל ברחבי הבית במחיר זה למרחק של עד 3 מטר ממיקומה המקורי. ברוב המקרים, לצורך הזזה של נקודת חשמל צריך לחצוב בקיר – עבודה שלא כלולה במחיר שלפניכם ושתייקר את העבודה בכ-20%. אם בוחרים שלא לבצע חציבה, חוטי החשמל יועברו דרך תעלות פלסטיק מחוץ לקיר. שימו לב – אם אתם מתכננים לבצע חיפוי קיר בבריקים, יש לספק לשיפוצניק ולחשמלאי את המידות המדויקות ואזורי החיתוך של נקודת החשמל החדשה.

   מחיר: 270-360 ₪

   התקנת נקודת חשמל למזגן

   אם יש לכם מזגן של עד כוח סוס וחצי, אינכם צריכים נקודת חשמל חדשה ברוב המקרים, כל עוד יש לידו נקודת חשמל שאפשר לחבר אותו אליה. בכל מקרה אחר יש להוסיף נקודת חשמל תלת פאזית עם חיבור ישיר ללוח החשמל. על מנת למנוע אפשרות של קצר מעומס במערכת החשמל, חשמלאי מומלץ ידאג לבודד את המזגן ממכשירים חשמליים שעובדים סביבו. שימו לב שעלות העבודה לא כוללת חציבה בקיר.

   מחיר: 450-630 ₪

   מחיר החלפת מפסק

   ישנן שלל סיבות להחלפת מפסקים, בין שאתם מעוניינים לאחד מספר מפסקים קרובים ליחידה אחת ובין שיש לתקן את המפסק הקיים. מומלץ מאוד שתשלחו תמונה של המפסק הקיים בביתכם לחשמלאי עוד לפני שהוא מגיע, זאת על מנת שיוכל להגיע עם מפסק זהה להחלפה. המחיר שלפניכם תקף למפסק יחיד או כפול. אם מאחדים כמה מפסקים נפרדים למפסק אחד, ייתכן שתצטרכו לעשות גם תיקוני צבע לדירה.

   מחיר: 270-360 ₪

   כמה עולה החלפת שקע

   אם השקע נשרף יש צורך להחליף אותו. שימו לב שאם הבעיה חוזרת על עצמה גם בשקע החדש, יש צורך להחליף את חוטי החשמל של השקע לחוטים עבים יותר או לאפשר לו לקבל קו ישיר ללוח. לעיתים רחוקות יש צורך להעביר את השקע למקום אחר שיכול לספק לו יותר כוח, בהתאם למכשיר החשמלי שאתם מחברים אליו.

   מחיר: 230-320 ₪

    

   מחירון התקנת אביזרי חשמל לפי מחירון חשמלאי מוסמך

   עלות התקנת טיימר לדוד

   הטיימר מאפשר לכם לשלוט על שעות הפעולה של הדוד החשמלי שבביתכם. כך אינכם צריכים לדאוג בנוגע להדלקת הדוד בכל יום בשביל לחמם את המים, וגם לא בנוגע לכיבויו. ישנה אפשרות של התקנת מפסק חכם שעובד עם אפליקציה דרך רשת האינטרנט הביתית, אולם עבורו תידרש תוספת מחיר. כדי להוזיל את עלות התקנת הטיימר, העדיפו לרכוש אותו בעצמכם ודרשו מהחשמלאי רק התקנה.

   מחיר: 320-410 ₪

   כמה עולה התקנת ספוט

   למי שלא מכיר, מדובר בגוף תאורה נסתר שנהוג להתקין בקירות או תקרות גבס. לצורך ההתקנה יש לקדוח חורים בגבס, ועלות ההתקנה של הספוט במטבח למשל לא כוללת את הספוט עצמו – אותו יש לרכוש בנפרד או כחלק מתהליך שיפוץ כל המטבח דרך קבלן השיפוצים.

   מחיר: 230-320 ₪

   מחיר התקנת מאוורר תקרה

   את מאוורר התקרה מתקינים יחדיו עם גוף תאורה, ולשם כך יש צורך קודם כל לנתק את גוף התאורה הקיים. מתקינים את הבסיס למאוורר ואת המנוע ומחברים אותו לתשתית החשמל. לבסוף מחברים את הכנפיים למאוורר, מתקינים נורה, בודקים שהמאוורר והתאורה עובדים כמו שצריך ומכסים את הנורה.

   מחיר: 230-320 ₪

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat