לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  ניקוי מרזבים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   ניקיון של מרזבים

   “המשפצים בישראל” לא רק משפצים, אלא גם מתקנים! אתם זקוקים לשירות של ניקוי והחלפת המרזבים? אנו מומחים בשירות של ניקוי מרזבים בבית משותף וגם בבתים פרטיים. מטבע הדברים, הבטן הרכה ביותר של המרזבים היא הסתימות שיכולות להיווצר בהם. הגורמים לסתימות? לכלולים שונים, פסולת, עלי שלכת ומזיקים אחרים. מה שקורה במקרים שכאלו הוא שהמרזב סתום ולא משרת אתכם, כך שאתם עלולים למצוא עצמכם עם כמויות אדירות של מים שלא מצליחות להתנקז. לשמחתכם, אתם לא לבד – אין צורך לשבור את המרזב או לנקות אותו בעצמכם! אנחנו מגיעים על מנת לשרת אתכם עם ניקוי ותיקון מרזבים.

   הכינו את המרזבים לחורף!
   ניקוי מרזבים סתומים במחיר ללא תחרות
   ניקוי פתחי מרזבים שנסתמו
   ניקוי ותיקון מרזבים מהיום להיום
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   ניקוי מרזבים סתומים

    

   איך מנקים מרזבים?

   אחת השיטות לניקוי המרזבים היא השיטה הפשוטה יותר, הכוללת ניקוי באמצעות דלי וכף. איך אנחנו עושים זאת? אנחנו גורפים את הלכלוך מתוך המרזב באמצעות הכף, כאשר הפסולת עוברת ישירות אל הדלי. מיד לאחר שננקה את המרכזב, נדאג להעביר זרם של מים שיעבור דרך המרזב בכדי לוודא שהסתימה אכן שוחחרה. זיכרו: מרזב סתום לא משרת אתכם כלל, כך שכל עוד הוא סתום הוא אינו נחשב ואינו מבצע את תפקידו. עלות ניקוי מרזבים מוגשת אליכם מטעמנו במחירים זולים ונוחים המתאימים לכל כיס! כל עוד נבצע את הניקוי בשיטה זו, המחיר המוצע לכם דרכנו עומד על כ-800 שקלים הכוללים את הגעתו של המנקה וניקוי פנימי עם שחרור הסתימה כולל אפשרות תיקון המרזב והחלפתו.

    

   מדוע לא מנקים מרזבים לבד?

   לא אחת ישנו ניסיון של בעלי בתים או דיירים בבניינים משותפים לחסוך מחיר ניקוי מרזבים. איך הם חוסכים? באמצעות עבודה עצמאית שהם עושים לבד. שימו לב כי לטובת ניקוי המרזבים יש צורך לעבוד על הגג. המשמעות היא כי מדובר על עבודה על הגובה הדורשת במיומנות גבוהה מאד. המנקים המגיעים מטעמנו הינם אנשי מקצוע מנוסים היטב בעבודה על הגובה ורק הם יכולים לבצע את העבודה עבורכם. ישנם גגות שטוחים וגגות רעפים (בדקו כמה עולה לבנות גג רעפים), כאשר חשוב להתמצא בעמידה יציבה ובטוחה גם במעמד ניקוי מרזבים סתומים וגם לטובת ביצוע עבודות אחרות.

   ניקוי מרזבים לקראת החורף

   ניקוי מרזבים בעזרת משחולת – איך עושים זאת?

   את השיטה הזו אנו מיישמים באמצעות קפיץ המשמש בעיקר את השרברבים בעבודתם. אנו מכניסים את הקפיץ בצורה עדינה מאד, כאשר אנו מחדירים אותו בתנועה איטית כלפי מעלה ומטה בתוך המרזב. עם תנועות אלו אנו מצליחים לשחרר סתימות ולהוציא לכלוכים שונים הפוגעים בזרימת המים התקינה. אנו עושים שימוש במשחולת ארוכה כדי להגיע עמוק ככל הניתן. לאחר מכן, באמצעות צינור השקייה נעביר זרם מים חזק בכדי להבטיח את שחרור הסתימה ותקינות המרזב.

    

   אנו מנקים את כל סוגי המרזבים ללא כל תלות בסוג המרזב המותקן אצלכם (בדקו לגבי מחירי התקנת מרזבים). התשובה לשאלה כמה עולה ניקוי מרזבים תינתן לכם לאחר שיקבע אופי הניקיון, סוג המרזב ומורכבות העבודה.

    

   החשיבות של שטיפת מרזבים באופן קבוע

   גם אם לא יורד גשם, חשוב לשטוף את המרזב אחת לזמן מה. למה? האמת היא שלא חסרות סיבות:

   מניעת נזקים – כשהמרזב סתום עם עלים ולכלוך, מי גשמים נאגרים בו וגורמים לנזקים לבית הן בפנים והן בחוץ.

   הגנה על הגג – המרזב הוא למעשה הדרך של הגג להגן על עצמו ועל הקירות של הבית מפני רטיבות, אך כשהוא סתום הוא לא יכול לשרת את המטרה הזו.

   מניעת מזיקים – מצבר סתום עם עלים משמש כבית מושלם לחרקים, ציפורים ואפילו עכברים. אם יש לכם בעיית מזיקים, ודאו שהמרזבים שלכם נקיים.

   מניעת סדקים ביסודות הבית – כשהמרזב לא מבצע את עבודתו, המים שנאגרים בו יכולים להישפך לאזור מסוים לצד הבית שלא מתאים לאגירת נוזלים, ובמשך הזמן זה עלול לגרום לסדקים ביסודות הבית.

   חיסכון בכסף – כל מה שצריך לעשות זה להעביר מים במרזב, לוודא שהוא נקי ושהמים עוברים בו באופן חלק. אם תעשו את זה באופן קבוע תיפטרו מלכלוך בקלות ותוכלו להימנע מתשלום על ניקוי מקצועי של לכלוך רב שהצטבר, וכמובן גם מתשלום על תיקונים.

    

   ניקוי מרזבים מחיר מומלץ

   אז כמה בעצם עולה לנקות את המרזב? המחיר נקבע לפי מטר, ומשתנה על פי גובה ותנאי הגישה למרזב. המחיר נע בין 50-150 ₪ למטר אורך, כשבדרך כלל מדובר במרזבים באורך של 7 מטר לפחות. לכן לרוב המחיר המומלץ הוא 700 ₪, כשמדובר בסכום ממש זעום אם למשל אתם מזמינים ניקוי מרזבים בבית משותף. כל דייר משלם סכום קטן ואתם נהנים ממרזב נקי כמו חדש.

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat