לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  סגירת מרפסת בזכוכית

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   סוגרים את המרפסת בזכוכית ונהנים מכל העולמות

   סגירת מרפסת שמש בזכוכית דרך “המשפצים בישראל” מבטיחה לכם לא רק מרפסת סגורה שתשרת אתכם לאורך כל ימות השנה, אלא בעיקר מרפסת מעוצבת היטב התחומה בזכוכית איכותית. אנחנו מבצעים סגירות של מרפסות למסעדות, מרפסות בדירות בבנייני מגורים משותפים וגם סגירות של מרפסת זכוכית בבתים פרטיים.

   סגירת מרפסת זכוכית במחיר משתלם!
   למה אנחנו?
   התקנת זכוכית כפולה ועמידה
   אפשרות לבחור זכוכית מושחרת
   מחירים והנחות מיוחדות לפונים דרך האתר
   שירות בפריסה ארצית

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

   מה החוק אומר על סגירת המרפסת בזכוכית?

   החלטתם שאתם רוצים לבצע עבודת סגירת זכוכית כפולה למרפסת? לפני הכל, עליכם לקבל אישור על העבודה מהרשויות – כל אחד אל מול הרשות של העיר בה הוא גר. למרות שבמקור רפורמת הפרגולות הייתה אמורה להקל לא רק על אלו המעוניינים בפתרון של פרגולה, אלא גם על אלו המעוניינים בפתרון של סגירת מרפסת, עדיין נכון להיום אין חדש ועדיין נדרשת בירוקרטיה לקבלת אישור. יחד עם זאת, תשמחו לדעת שאתם יכולים ליהנות מהליך רישוי מקוצר – תוך 45 יום אתם תקבלו אישור או סירוב מהרשות בה אתם גרים על סגירת המרפסת שלכם.

   היתרון הבולט של הזכוכית: שקיפות

   כשאתם מחליטים לבצע הגבהה מרפסת זכוכית וסגירה שלה, אתם בעצם בוחרים בחומר המוביל ביותר ולא במקרה. עם זכוכית, אתם יכולים “להיות עם ולהרגיש בלי”. דמיינו לעצמכם ערב חורפי הגדוש בגשמים, כאשר אתם יושבים במרפסת הסגורה שלכם ונהנים מהנוף הנשקף דרך הזכוכית. בעוד ישנן סגירות אטומות שלא מאפשרות לשוהים במרפסת ליהנות מהנוף המתחלף, מרפסת שמש מזכוכית מאפשרת לכם לצפות בכל המתרחש ולהכניס את החוץ אל תוך הפנים, תוך שאינכם צריכים להיות תלויים במזג האוויר.

   מדוע כדאי לסגור את המרפסת?

   סגירת המרפסת הינה פתרון נפלא בכמה מקרים שונים: ראשית, אם ברשותכם עסק כמו בית קפה או מסעדה, עם סגירת המרפסת אתם יכולים לארח כמות גדולה יותר של סועדים, בעיקר בעונת החורף. הסגירה למעשה תוחמת את שטח המסעדה ודואגת לפתרון מקורה בעונת החורף.

   כמו כן, הסגירות אידיאליות גם עבור אלו מכם שרוצים להגדיל את חלל הבית על חשבון חלל המרפסת. אם המרפסת שלכם צמודה לסלון, הרי שתוכלו להרחיב את הדירה שלכם עם סגירת המרפסת. כמו כן, ניתן להפוך אותה לחדר שירות, חדר משחקים, חדר אירוח או מטבח צידי נוסף. אלו מכם המעוניינים לשמור על המרפסת כמרפסת, יכולים עדיין לעשות זאת כאשר ההבדל היחיד בה הוא שהיא תהיה מקורה.

   אילו חומרים יכולים להשתלב עם זכוכית וכמה זה עולה?

   אז כמה עולה לסגור מרפסת בזכוכית? המחיר משתנה בהתאם לסוג החומר שאיתו תרצו לשלב את הזכוכית. באפשרותכם לעשות סגירה מאלומיניום המשולבת עם זכוכית, אך גם תוכלו לעשות סגירה מעץ וזכוכית. מחיר סגירת מרפסת זכוכית משתנה בהתאם לחומר שאתם בוחרים, גודל המרפסת, האם קיים גג במרפסת ומה העבודות המקדימות, במידה ויש כאלו, שיש לבצע לטובת סגירתה.

    

    

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat