לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  הרחבת דירה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   כל מה שאתם צריכים לדעת על הרחבת דירה

   עם “המשפצים בישראל” אתם יכולים להרחיב את הדירה שלכם בקלות! כיום, ישנן מגוון שיטות באמצעותן ניתן להפיק מהחלל הקיים הרבה יותר. אם פעם היה עליכם לעבור דירה על מנת לזכות בחלל גדול ומרווח יותר, כעת ניתן לבצע הרחבת דירה קטנה שתהפוך לגדולה ותשרת אתכם עם הצרכים החדשים שלכם! הרחבת חדרים בבית אפשרית עבור כל חדר, כאשר נלקח בחשבון מיקומו האסטרטגי בבית ועל חשבון איזה חדר מבצעים את ההרחבה.

   הרחבת דירה בכפוף לאישורים – ייעוץ בחינם!
   שבירת קירות ובניה בבלוקים או בגבס
   התקנת נקודות חשמל חדשות
   קבלן שיפוץ ובניה אמין ומומלץ
   15 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים
   פגישת ייעוץ ללא התחייבות
   ניתן להרחיב חדרים בדירה כולל חדרי רחצה
   הרחבת סלון, מטבח או חדרי שינה כולל תחימה בקירות גס או בבלוקים
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9380-185

   הרחבת בית פרטי

   הרחבת בית פרטי – תוספת חדר שינה

   השאלות שתשאלו את עצמכם לפני הרחבת דירה קיימת

   הרחבת דירה בתוך בניין או הרחבה בתוך הבית הפרטי שלכם, היא עבודה משמעותית שדורשת מכם השקעה כספית לא קטנה. לכן, חשוב מאד להגיע אל ההרחבה מוכנים ומפוקסים על העבודה שתרצו לבצע. אנחנו ממליצים לקחת בחשבון כמה שיקולים שונים שיסייעו לכם לגבש את תכנית ההרחבה בהתאם לצרכים שלכם:

   ראשית, כדאי שתשאלו את עצמכם מה המטרה שבגללה אתם מבצעים שיפוץ דירה נרחב. הרחבת דירה חדשה מקבלן לעתים מתבצעת במקרים בהם הדירה נרכשה לפני מספר שנים והיא נמסרה כעת. בזמן הזה המשפחה הספיקה לגדול ועל כן יש צורך בחדרים נוספים.

   כמו כן, חשוב להבין האם אכן מגדילים חלל אחד קיים, כמו עם הרחבת סלון על חשבון חלל אחר, או שאתם מעוניינים לתחום את כל החלל מחדש ולחלק אותו לחדרים קטנים. עבודה כזו מתבצעת המון פעמים בעת שהופכים אזור מגורים לאזור משרדים.

   שיקול נוסף שכדאי להתחשב בו הוא באזור המרכזי ביותר בבית. כך לדוגמא, ישנם אלו שמחליטים להרחיב את הסלון מאחר ומדובר על אזור מרכזי בבית המאחד בין כל בני המשפחה. לעומת זאת, ישנם אלו שמקטינים את הסלון על מנת ליצור בבית חדר קולנוע ביתי שיהפוך בעתיד לחלל המרכזי ביותר. הגדירו מטרות וכך יהיה קל יותר להתאים לכם פתרונות!

   כשמפיקים מהחלל יותר, נהנים יותר

   הרחבת חדר שינה בתוך דירה לדוגמא היא עבודה נפוצה מאד שמאפשרת לכם ליהנות מאיכות חיים גבוהה מזו שהכרתם. חדר שינה שהופך לחידת הורים מעניק לכם חלל מרווח, אפשרות לעשות חדר מולטימדיה וחדר ארונות. הרחבה מסוג שכזה נקראת הרחבה חלקית, זאת מאחר ומתפקסים באזור אחד בחלל כולו, כאשר ההרחבה מתבצעת על חשבון חדרים בבית שאין בהם שימוש – כמו חדר של ילדים שעזבו את הבית.

   הרחבת דירת גן על ידי חלוקה מחדש

   כאמור, לעתים לא צריך לבצע בניה בפועל של חדר נוסף, אלא כל הנדרש הוא לחלק מחדש את החדרים בבית. בעבודות שכאלו נתכנן סקיצה מפורטת, דרכה נוכל לראות את כל החדרים בבית ואת החשיבות שלהם. ניצול החלל הקיים בצורה מושכלת מאפשר לכם ליהנות מהקיים תוך שמתבצעת עבודה יחסית מצומצמת. עבודה שכזו כוללת בין היתר הריסה של קירות פנימיים שמפרידים בין החללים השונים, ולאחר מכן מקימים קירות חדשים התוחמים את אזור החלוקה החדש.

   באיזו שיטה כדאי לבצע את ההרחבה?

   כמה עולה להרחיב בית פרטי מבטון? מדובר על השיטה היקרה יותר ובמידה רבה גם הנפוצה ביותר. החיסרון של הרחבה באמצעות הבניה הקונבנציונאלית הוא שהיא לוקחת לא מעט זמן בהשוואה להרחבות אחרות, תוך שביצוע שינויים בעתיד יהיה סבוך יותר ויקר יותר.

   לעומת זאת, מחיר הרחבת דירה מעץ או אלומיניום הינו זול יותר, כאשר יש לכם יתרונות גדולים באורך העבודה ויכולת הבידוד של החומר. הרחבה בעץ מומלצת עבור חדרי גג, חדרי שירות או יחידות דיור הצמודות לבית פרטי. האלומיניום מומלץ מאד בעבודות של הרחבת דירה בבית משותף, כאשר מרחיבים את הדירה על חשבון המרפסת.

   שירות הרחבת חללים בדירה
   הרחבת חדר שינה ליחידת הורים
   ניתן להרחיב את חדר השינה של ההורים על ידי איחוד בין חדר השינה וחדר נוסף צמוד בבית שאין בו שימוש.
   הרחבת מטבח על חשבון חדר השירות
   אל המטבח צמוד לרוב מזווה או חדר שירות. ניתן לאחד את החדרים וכך להרחיב את המטבח עם אזור עבודה נוסף, הקמה של בר או שילוב ארונות נוספים
   הרחבת חדר אמבטיה על חשבון חדר ילדים
   חדר אמבט רחב יותר מעניק לכם חוויית רחצה טובה יותר! עם ההרחבה תוכלו ליהנות מג’קוזי, התקנה של סאונה או אזור רחצה רחב יותר
   הרחבת בית פרטי ליחידת דיור
   ניתן באמצעות עבודות של בניה קלה להוסיף יחידת דיור בשטח שלכם. הבניה אורכת בין שלושה לשישה חודשים והעלויות זולות משמעותית בהשוואה לבניה סטנדרטית
   הרחבת חדר על הגג קיים
   הרחבת דירת גג יכולה לשרת אתכם עם חדר נוסף לעבודה, אירוח או אזור אחסנה. יש לקבל אישורים מהרשות בה אתם גרים לפני תחילת העבודה
   הרחבת בית פרטי ישן עם סגירת מרפסת כולל חשמל ואינסטלציה
   עלויות הרחבת דירה מצטמצות משמעותית עם הרחבה על חשבון חללים קיימים. ניתן לסגור את המרפסת עם אלומיניום מבודד תרמי ואקוסטי
   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat