לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  שיפוץ דירת 4 חדרים

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   שיפוץ דירת 4 חדרים קומפלט עושים רק אצל “המשפצים בישראל”

   למשפחות גדולות שבהן יותר מילד אחד, דירת 4 חדרים היא פתרון המגורים האידיאלי ובגלל זה הוא גם מאוד נפוץ כיום בשוק הנדל”ן בישראל. אם גם אתם בעליה של דירת 4 חדרים, אתם בטח כבר יודעים שבמרחב היחסית מרווח שלה, שבדרך כלל הגודל שלו נע בין 80 ל-100 מ”ר ואף יותר – שיפוץ הוא דבר נדרש; בין אם בגלל שהדירה כבר ותיקה יחסית וצריך לחדש אותה ולתקן קלקולים שונים שנוצרו עם השנים, ובין בגלל שזוהי דירה חדשה שרכשתם רק לאחרונה ואתם רוצים לשנות את העיצוב שלה ולהתאים את המרחב בה לצרכים הפרטיים שלכם.

   שיפוץ דירה 4 חדרים קומפלט כולל הכל!
   עלות שיפוץ דירה 80 מטר – (ברמת גימור סטנדרט) – ייעוץ טלפוני בחינם
   עלות שיפוץ דירה 100 מ”ר – (ברמת גימור סטנדרט) – ייעוץ טלפוני בחינם
   עבודות צבע, חשמל ואינסטלציה בדירה

   שיפוץ מטבח וחדר אמבטיה בדירת 4 חדרים כולל שיש במחיר מבצע
   ביצוע איטום לקירות ותיקון נזילות
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   שיפוץ דירת 4 חדרים קומפלט

   אז אם גם אתם מתעניינים עכשיו בעבודת שיפוץ דירת 4 חדרים ומחפשים מישהו שיעזור לכם עם זה, אין לכם בכלל מה להתלבט או להסס – המקצוענים שלנו, “המשפצים בישראל”, הם הבחירה הטובה והנכונה ביותר עבורכם. קבלני שיפוצים מיומנים שמזמינים דרכנו מתמחים בעבודות שיפוץ בכלל ובפרט שיפוץ דירות 4 חדרים ובהכנסת רוח חדשה אליהן, עם עיצוב שמתאים בדיוק לצרכים שלכם ועם תיקון של כל פגם או קלקול. אז איך אנחנו עושים? ומה מחיר שיפוץ דירת 4 חדרים? המשיכו לקרוא ותגלו את כל התשובות.

   הכל זה בתכנון

   החלל של דירת 4 חדרים סטנדרטים הוא גדול ומרווח, וכשאתם מתחילים לתכנן את השיפוץ שלו אתם צריכים לחשוב טוב איך אתם רוצים לעצב את המרחב הזה כדי שבאמת יתאים לצרכים ולרצונות שלכם. כדי שלא תרגישו שאתם לבד בתהליך הזה צוות המקצוענים שלנו פה בשבילכם כבר משלב תכנון שיפוץ דירה, והוא ילווה אתכם יד ביד עד סיום העבודה;  מבחינתנו המפתח לשיפוץ נכון נעוץ בתכנון משותף יחד איתכם, ולכן כשלב ראשון הצוות שלנו יגיע אל הדירה, ישמע מכם מה אתם מתכננים ומה אתם מעוניינים לעשות במסגרת השיפוץ, וגם יבדוק את החלקים השונים של הדירה, יסקור את מצבה וייתן המלצות ועצות שיעזרו לכם לעשות את הבחירות הנכונות.

   סוגי השיפוצים שאפשר לבצע בדירת 4 חדרים

   באופן עקרוני יש מספר סוגים של שיפוצים שניתן לעשות בדירת 4 חדרים:

    שיפוץ חלקי – שיפוץ שמתמקד רק בחלק או אוזר אחד בבית, כמו למשל חידוש המטבח, תיקון המקלחת והשירותים, או התמקדות באחד מהחדרים –  הסלון, חדר ההורים, חדר הילדים או חדר העבודה – ושיפוץ כללי רק של האזור שלו.

    שיפוץ קומפלט בלי שינוי מרחב הדירה – בשיפוץ קומפלט מבצעים חידוש כללי לדירה כולה, שכולל: צביעת דירת 4 חדרים על כל קירותיה יחד עם איטום וסתימת חורים בהם, תיקון המרצפות או החלפה כללית שלהן – כולל גם התקנת פרקט בחדרים או והחלפת דלתות כאופציות אפשרויות, תיקוני חשמל ואינטסלציה במקלחת, בשירותים ובמטבח ככל שנדרש לכך, ועוד פעולות שונות ונחוצות.

    שיפוץ קומפלט כולל שינויים מרחביים – סוג כזה של שיפוץ כולל את כל תיקוני הקומפלט, ובנוסף גם ביצוע שינוי במרחב הדירה, באמצעות הריסת קירות ישנים ובמקומם בניית קירות גבס חדשים. בכך אנחנו תוחמים את חלל הדירה מחדש, משנים את המראה והחלוקה שלה, ואפילו יכולים להפוך אותה לדירת 4.5 חדרים.

   מתוך סוגי השיפוצים השונים שהצגנו לכם כאן, אנחנו ממליצים לכם ללכת על שיפוץ שכולל שינויים מרחביים בדירה (בדקו עלויות של תוספת בניה), מכיוון שכך אתם יכולים, בתוספת סכום לא גדול יחסית, גם לרענן את המראה שלה, גם להוסיף לכם חללים ומתחמים חדשים שישמשו אתכם, וגם להתאים אותה לצרכים שלכם. לצורך כך אנחנו מעמידים עבורכם את שירותיו של אדריכל המנוסה בשיפוץ ועיצוב דירות 4 חדרים, והוא יאפשר לכם להגשים את כל מה שאתם חושבים עליו ולהפיק מהדירה שלכם ומההשקעה שלכם בה את המרב.

   כמה עולה שיפוץ דירת 4 חדרים עד 100 מ”ר

   מחיר שיפוץ דירת 80-100 מ”ר (טווח גדלים סטנדרטי לדירת 4 חדרים) נקבע על פי סוג השיפוץ שבחרתם לבצע ועל פי היקף העבודה שנעשתה. הכנו עבורכם טבלה שמסכמת את טווחי המחירים לכל סוג של שיפוץ כפי שציינו למעלה:

   סוג השירות טווחי מחירים
   מחיר שיפוץ חלקי לדירת 4 חדרים החל מ-10,000 ש”ח
   שיפוץ וחידוש דירת 4 חדרים לרמת גימור סטנדרט – לא כולל שינוי  מרחבי החל מ-30,000 ש”ח
   מחיר שיפוץ קומפלט לדירת 4 חדרים – כולל שינוי מרחב וליווי אדריכל 25,000-65,000
   מחיר צביעת דירת 4 חדרים – כולל שימוש ב-2 שכבות של צבע אקרילי, עם תיקוני טיח וחומרים 1,300-2000 ₪

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat