לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  תיקון צנרת

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   כל מה שצריך לדעת על תיקון צנרת – כולל מחירים

   תיקון צנרת ביתית זה שירות שנדרש עבור כל אחד מדי מספר שנים, אפילו אם אתם דואגים לשמור על הצנרת שלכם מפני כל מפגע פוטנציאלי. הסיבה לכך היא בעיקר בלאי טבעי של גומיות או רכיבים שונים שמאבדים את יעילותם, על פי סוג הצנרת, אך יש מקום לציין גם שימוש לא נכון בברזים, אשר מוביל לדליפות ומצריך תיקון צנרת כיור. אנחנו בחברת המשפצים בישראל יכולים לתקן לכם כל בעיה בצנרת, בין שדרוש לכם תיקון צנרת מתחת לכיור ובין שאתם צריכים תיקון צנרת מזגן או כל סוג אחר של תיקון, ונעשה זאת במחיר הזול והמשתלם ביותר עבורכם, בכל שעה ביום ובכל יום בשבוע!

   תיקון צנרת מים פנימית וחיצונית ללא הרס מהיום להיום!
   למה אנחנו?
    תיקון כל סוגי הצנרות: ברזל, פלסטיק, צנרת גיבריט ועוד
    תיקון, חידוש ושיקום צנרת ביתית 
   15 שנות ניסיון בכל עבודות השיפוצים ואינסטלציה
   תיקון צנרת הידראולית גמישה וקשיחה
   √ ביצוע חידוש לצנרת ע”י החדרת ליינרים לצינור הישן
    שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חייגו: 055-9380-185

   4 בעיות שמצריכות תיקון צנרת מים

   ברגע שבו אתם מבחינים בתסמין של בעיה בצנרת המים, מומלץ מאוד שתזמינו איש מקצוע שיוכל לעזור לכם לאתר ולתקן את התקלה לפני שתחמיר – ככל שתחכו זמן רב יותר לפני ביצוע השוואת מחירים ויצירת קשר עם חברות לתיקון צנרת, כך עלול להיווצר נזק רב שיעלה לכם יותר לתקן אותו בהמשך.

   1. פיצוץ בצנרת – פיצוץ צנרת אינו מתרחש ברגע אחד כפי שאתם מדמיינים, אלא מדובר בתהליך ארוך ואיטי שמצריך תיקון פיצוץ בצנרת באופן מיידי אם מים כבר מתחילים לפרוץ מהקירות. בכל מקרה של חשד לפיצוץ בצנרת, מומלץ להזמין טכנאי על מנת למנוע מצב לא נעים שכזה.

   2. נזילה בצנרת – אם אתם סובלים מהצפות חוזרות ונשנות בכיור, ככל הנראה דרוש לכם תיקון נזילה בצנרת. יש צורך בכלים מיוחדים על מנת לאתר את מקור הנזילה, ומומלץ להזמין איש מקצוע מוקדם ככל האפשר.

   3. סתימה בצנרת – גם במקרה של סתימה תסבלו מהצפות, אלא שהסיבה לבעיה היא חסימה של הצנרת ולא נזילה. מומלץ שלא לנסות לפתוח את הסתימה עם תכשירים זולים, שכן הם עלולים להחמיר אותה ולייקר את עלות תיקון צנרת.

   4. צנרת מטפטפת – אם הברז לא מפסיק לטפטף יתכן כי הבעיה נובעת ממכה שקיבל הכיור או בלאי. יש צורך להזמין שרברב עבור תיקון נזקי צנרת, וברוב המוחלט של המקרים לא תצטרכו להחליף את הכיור כולו.

   תיקון צנרת מחירים

   אנו מספקים שירותי תיקון צנרת עבור כל סוג של צנרת, וזה כולל תיקון צנרת גיבריט שוויצרית איכותית וגם תיקון צנרת ברזל, אשר מצריכה כלים מיוחדים והלחמות. הסוג הנפוץ ביותר של תיקוני צנרת דחופים מתבקש עבור תיקון צנרת בקיר במקרה של פיצוץ בצינור לא גלוי. עבור שירות שכזה תשלמו בין 1,000-1,500 שקלים, וזה כולל שבירה של הקיר וסגירתו בסיום העבודה.

   שימו לב שיש לאפשר לאזור להתייבש לחלוטין במשך שבועיים לפני שיתבצע ריצוף מחדש, ובמקרים מסוימים יהיה לכם עדיף להחליף את הצנרת הישנה בחדשה, כשעלות ההחלפה תהיה תלויה באורך של הצינור החדש. עלות החלפת צנרת לא גלויה במקרה של תיקון צנרת פלסטיק הינה 900-1,750 שקלים למטר. בדקו כמה עולה החלפת צנרת כאן.

   איך מתבצע תיקון צנרת ללא הרס?

   לא בכל מקרה של תיקון צנרת מבפנים צריך לבצע הריסות וחפירות לא רצויות, שכן ניתן לקבל דרכנו שירות מיוחד של תיקון צנרת מים ללא הרס. תיקון צנרת ללא חפירה מתבצע ב-3 שלבים:

   1. צילום צנרת הניקוז והביוב – בעזרת רובוט זעיר או סיב אופטי ביכולתנו לצלם את הצנרת ולאתר שיפועים שאינם תקינים, שינויי צורה, שברים בחיבורים, חדירת שורשים וכדומה. – להזמנת שירות תיקון צנרת ביוב.

   2. הסרת חסמים בצנרת – רובוט שמוחדר לצינור יוכל לסלק מפגעים וחסמים שונים, למשל במקרה של תיקון צנרת מי גשם ביכולתו לפנות בעזרתו כל עצם זר שחוסם את זרימת מי הגשמים מטה, וכך גם במקרה של תיקוני צנרת כיור או מקלחת וכדומה.

   3. תיקון + שיקום צנרת מים – אם הבעיה היא אינה חסימה בצנרת, ככל הנראה יש צורך לתקן רטיבות, רווח שנוצר בין נקודות חיבור, סדקים בצינורות וכדומה. לשם חידוש צנרת אנו משתמשים בבד זכוכית וסוגי דבקים שונים, שיטות התזה של דבק אפוקסי או החדרת ליינרים (שרוול פולימרי שמוחדר לתוך הצינור הישן).

   איך אנחנו מוודאים תיקון צנרת הידראולית שנעשה כהלכה?

   ישנם 2 סוגים של צנרת הידראולית, אשר מתאימים לעבודה עם לחצים גבוהים:

    צנרת הידראולית גמישה – צינורות גומי שמשולב עם מספר שכבות פלדה.

    צנרת הידראולית קשיחה – צינורות מתכת מפלדה ונירוסטה.

   משום שצנרת הידראולית היא צנרת שמטרתה להחזיק לחצים גדולים של מים, יש לבצע בדיקות קפדניות בעת תיקונה, ואת אותם הבדיקות אנו מבצעים בעזרת מתקני הרצה ובדיקה שמדמים את תנאי העבודה של הצנרת – כך אנו מוודאים שהמערכת תפעל כראוי לאחר התיקון ולא תיצור תקלות שאינן צפויות.

   מי אמור לשלם על תיקון צנרת בבית משותף?

   בכל בניין נהוג לשלם לוועד הבית על תחזוקת המבנה, ועל כן התשלום עבור תיקון צנרת מים בבית משותף אמור להתבצע על ידי וועד הבית. יחד עם זאת, אם יש צורך לבצע תיקון צנרת חיצונית לבניין אך לוועד הבית אין מספיק כסף לשלם על השירות, יתכן כי תידרשו לשלם את חלקכם היחסי לוועד הבית עבור התיקון.

   אם אחד הדיירים מתעכב בהעברת הכספים או מסרב לשלם תוספת מחיר לוועד הבית עבור תיקון צנרת משותפת, שאר הדיירים יכולים לתבוע אותו הן על פגיעה באיכות חייהם והן על נזיקין. שימו לב שכאשר וועד הבית מזמין אנשי מקצוע עבור תיקון צנרת בבניין, עליו להגיש לכל הדיירים כמה הצעות מחיר ולהתייעץ איתם בנושא. צריכים לתקן צנרת בבניין? השאירו את הפרטים שלכם וקבלו מאיתנו כבר עכשיו הצעות מחיר משתלמות!

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat