לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  תוספת בניה קלה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   תוספת בניה קלה לבית פרטי, עליית גג או תוספת קומה

   תוספות בניה קלה לבית פרטי דרך “המשפצים בישראל” מתבצעות אצלכם במהירות ובמחירים זולים! הבנייה הקלה מוכרת לרבים גם בשם “הבנייה המודולרית” או “הבנייה המתועשת”, כאשר הכוונה היא לבנייה שאינה מבוססת על המאפיינים של הבניה הקונבנציונאלית באמצעות הבטון. החומרים בהם עושים שימוש הם חומרים קלים כדוגמת גבס, אלומיניום ועץ. השיטה נפוצה כבר שנים רבות בארצות הברית ובאירופה, וכעת גם בישראל רבים דורשים בפתרון מהיר וזול זה.

   תוספות בניה קלה מחירים הוגנים לכל כיס – על גג או בית פרטי!
   פגישת ייעוץ בבית הלקוח ללא עלות וללא התחייבות

   תוספת חדר בבניה קלה – גם חדר שירותים
   אפשרות להוסיף קומה בבניה קלה
   עמידות מקסימלית ברעידת אדמה
   עומד בדרישת התקן הישראלי והבינלאומי
   בידוד תרמי ברמה הגבוהה ביותר
   15 שנות ניסיון בכל עבודות השיפוץ
   שירות בפריסה ארצית רחבה

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185

    

   תוספת בניה קלה לבתים פרטיים – מוזילים עלויות!

   כמה עולה תוספת בניה קלה לבית פרטי? הרבה יותר זול ממה שאתם יכולים לדמיין! המון פעמים תוספות בניה נשמעות לרבים כמו עבודות יקרות מאד שלעתים לא משתלמות כלכלית. לעומת זאת, מחיר תוספת בניה קלה הינו זול משרבים יכולים לדמיין. מה הופך את השיטה לזולה משמעותית בהשוואה לשיטה הקונבנציונאלית?

   ראשית, החומרים. שימוש בחומרים קלים הינו זול יותר בהשוואה לחומרים בהם עושים שימוש בשיטה הקונבנציונאלית. אם לא די בכך, יש צורך בהרבה פחות כוח ואדם ובפחות כלי עבודה מתוחכמים ומתקדמים. ככל שישנה עבודה של פחות אנשי מקצוע, כך גם העלות שלכם פוחתת. מעבר לכך, הבניה אורכת פחות זמן, כך שהתשלום שלכם לאנשי המקצוע עבור ימי עבודה פוחת משמעותית – זאת מאחר ותהליך הבניה קצר.

   לצד עלויות של תוספת בניה קלה, ישנה סיבה נוספת מדוע השיטה הזו עדיפה: היא הופכת אתכם ירוקים יותר! השיטה מבוססת על פחות קדיחות, פחות אבק ופחות זיהום סביבתי, כך שהבחירה שלכם בבנייה המבוססת על חומרים ושיטות קלות, גורמת לכך שאתם תורמים באופן ישיר לכדור הארץ.

   המלצה בניה קלה

   תוספת קומה בניה קלה – מדוע זה כדאי?

   תוספות בניה קלה על הגג קל הרבה יותר ליישם בעת שמשווים את השיטה לשיטה הקונבנציונאלית. תוספת על הגג דורשת לוגיסטיקה רבה ואישורים רבים, עד שלעתים כמעט בלתי אפשרי להוציא את התכנית לפועל. השיטה הקלה למעשה מאפשרת לרבים לבצע תוספות בניה שונות בקלות יתרה. הקבלנים שלנו יבחרו עבורכם את החומרים האידאלים לשימוש בגג, זאת מאחר ויש צורך לבצע את הבניה תחת תקני הבטיחות הנדרשים, תוך שחשוב לזכור כי הגג חשוף יותר מכל חדר אחר לשמש ולפגעי מזג האוויר. מחירים של בניה קלה על הגג תלויים בחומרים בהם יעשה שימוש ובגודל התוספת שתרצו.

   מחיר תוספת בניה קלה על הגג לדוגמא המבוסס על אלומיניום וסגירה היקפית בגודל של כ-10 מ”ר, יעלה לכם סביב ה-9,000 שקלים. אם אתם מעוניינים בתוספת של חדר בגודל של 10 מ”ר עם דלתות הזזה מאלומיניום, המחיר הינו כ-10,000 שקלים.

   איך מתבצעת עבודה של תוספת חדר בניה קלה?

   מחיר למ”ר של בניה קלה הוא הרבה פעמים מה שמביא רבים לבחור דווקא בשיטה זו, אך כפי שצויין השיטה מגלמת בתוכה עוד המון יתרונות נוספים. לבחירתכם, אפשרות לבצע את השיטה ב-2 דרכים שונות: ראשית, במקרים בהם אתם מעוניינים בתוספת הצמודה לבית כמו יחידת דיור נוספת, ניתן לתכנן אותה ולבצע אותה במפעל חיצוני שאינו שטח הבית שלכם. בסיום העבודה מובילים את היחידה באמצעות משאית ומנוף אל שטח היעד. בניה של יחידת דיור אורכת כחודשיים לערך.

   מנגד, תוספות אחרות כמו קומה או חדר בבית, מבצעים פיסית בשטח בו אתם גרים. ניתן לבצע תוספות מאלומיניום, עץ או גבס, כאשר התוספות יכולות לשמש אתכם כחדרי אירוח, חדרי פנאי, חדרי שירות או חדר שינה נוסף בבית. הודות לשיטת הבנייה הקלה, אתם יכולים גם להוסיף חדרים וגם להרחיב חלל קיים.

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat