לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  תוספת בניה מעץ

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   בונים עם עץ ונהנים מאינספור יתרונות

   תוספת בניה מעץ מבצעים רק עם “המשפצים בישראל”! צוות הקבלנים שלנו יבצע אצלכם את מיטב העבודות: בנייה של צימרים מעץ בסמוך לבית שלכם, שילוב של עץ בעבודת עיצוב פנים, בניית בית מעץ ובנייה של רעפים מעץ. לפניכם דוגמאות לעבודות מובילות שאנו מבצעים עם החומר הכל כך פופולארי שנעשה בו שימוש כבר שנים רבות.

   תוספות בניה מעץ מלא לבית פרטי
   – תוספת בנייה מעץ למבנה קיים
   – תוספת פרגולות עץ
   – תוספת חדר מעץ למבנה עץ קיים או לקראוון
   – ביצוע איטום קומפלט לכל תוספת בניה דרכנו
   תוספת חדר מעץ מחיר למטר הכי זול!

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9380-185 

   הוספת חדר מעץ

   תוספת חדר שינה מעץ למבנה עץ קיים

   הוספת פרגולה למרפסת או לחצר

   תוספת בניה בעץ לבית קיים ניתן ליישם עם בנייה של פרגולה לדוגמא. הפרגולות הן פתרון נפלא עבור אלו מכם הנהנים מחלל חיצוני הצמוד לבית בדמות מרפסת או חצר. התפקיד של הפרגולה הוא להעניק לכם פתרון איכותי של הצללה או קירוי, בהתאם לעונה בשנה. הפרגולות הנבנות מעץ הן פרגולות שתורמות לכם רבות בכל הקשור לנראות החלל החיצוני, אך לא רק:

   פרגולת העץ מבטיחה כי תוכלו ליהנות משהות תחת כיפת השמיים בחודשי הקיץ והחורף, כאשר היא זו שתעניק לכם את ההגנה הרצויה. אלו מכם שרוצים לדאוג לפתרון אטום עוד יותר, יכולים לשלב גם סנטף על הפרגולה.

   תוספת בניה מעץ לבית כנסת

   תוספת בניה מעץ לכניסה לבית כנסת

   האם ניתן לבצע תוספת קומה מעץ לחלל קיים?

   כל תוספת חדר של בניה שאינה בניה קלה כמו הפרגולה לדוגמא, מחייבת באישורים שתקבלו גם ממהנדסים וגם מהרשויות. ישנן תכניות מהנדס שחשוב לדבוק בהן על מנת להבטיח כי הכל נעשה כשורה. כל עוד אתם מקבלים את האישורים המתאימים ניתן להוסיף חדרים מעץ, לבצע הרחבה לבית שלכם על חשבון חללים קיימים, לבנות עליית גג מעץ ועוד.

   הרחבת בית כנסת מבניה בעץ

   הרחבת בית הכנסת – בניה מעץ מלא

   היתרונות הגדולים של תוספות בניה מעץ

   החלטתם ללכת על תוספת חדר מעץ או בנייה של פרגולה מעץ? לעבודה עם העץ יש המון יתרונות, וכדאי שגם אתם תכירו אותם: ראשית, העבודה עם העץ הינה עבודה הנחשבת עבודה קלה ופשוטה, כזו שלא מצריכה מכם לעבור דירה על מנת שהצוות יוכל להשלים את עבודת תוספת הבנייה. מדובר על בנייה המוכרת כבנייה שקטה וקצרה, כזו המגיעה במרבית המקרים לעד כ-14 יום.

   בנוסף, בניגוד למה שניתן לחשוב, העץ הינו עמיד מאד גם בפני רעידות אדמה. תוספות הבנייה המבוססות על עץ עמידות לתזוזות, כך שהחיבור אל המבנה שכבר קיים ואינו קורס במקרי קיצון. מעבר לכך, אם הפאן הכלכלי חשוב לכם ואתם תוהים כמה עולה תוספת בניה מעץ, דעו כי הבנייה מעץ חוסכת לכם המון כסף. הסיבה? הבידוד התרמי האידיאלי שמאפשר לכם לחסוך בהוצאות החשמל.

    

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat