לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

  055-9380-185

  מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


  קבלן שיפוצים בגדרה

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו:

   055-9380-185

   מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר >>


   קבלן שיפוצים בגדרה לכל שיפוץ במחיר זול ומשתלם

   איך מוצאים היום קבלן שיפוצים בגדרה עם המלצות מוכחות ואילו עבודות שיפוץ אנחנו יכולים לעשות עבורכם – המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות.

   פעם, כדי למצוא קבלנים בשביל שיפוץ, הייתם צריכים לקבל המלצה מחבר שכבר עשה שיפוץ בביתו. היום, אתר המשפצים בישראל עושה מהפיכה בדרך למציאת קבלני שיפוצים בגדרה לכל סוג של עבודה – אנחנו משווים עבורכם בין המחירים של הקבלנים המומלצים ביותר באזורכם ומגישים לכם תוך דקות ספורות כמה הצעות מחיר לבחירתכם.

   כל אחד מהקבלנים שעליהם אנו ממליצים צריך לעמוד בקריטריונים שלנו, ואנחנו מציבים רף גבוה מאוד, כשברשותנו ניסיון של מעל 15 שנים בתחום השיפוצים. אם אתם רוצים לצאת מרוצים מהשיפוץ שלכם הן מבחינת איכותו והן מבחינת מחירו, בין שאתם עושים שיפוץ דירה קומפלט ובין שאתם משפצים רק חלק קטן בדירה, הזמינו קבלן שיפוצים מומלץ בגדרה דרכנו ולא תצטערו!

   קבלני שיפוצים מומלצים בגדרה לכל סוג של שיפוץ!
   מחירים מיוחדים לתושבי גדרה והסביבה
   – תשלומים נוחים לפי קצב התקדמות העבודה 
   – החלפת והתקנת ריצוף בגדרה, צביעת דירות ומשרדים ועבודות אינסטלציה וחשמל
   – שיפוץ דירה ישנה בגדרה – מקבלים הצעת מחיר על המקום לאחר ייעוץ בחינם
   – שיפוץ מרתפים ובריכות כולל איטום חיצוני ופנימי
   – החלפת אמבטיה למקלחון ולהפך 
   – שיפוץ משרד בגדרה עם אפשרות ליצירת OPEN SPACE
   – פיצול דירות + הקמת גינה במחיר הכי זול בארץ

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת הרימו טלפון:
   055-9380-185

   קבלן שיפוצים בגדרה

    

   עבודות שיפוצים בגדרה מכל סוג בעלויות זולות

   את כל עבודות השיפוץ הבאות ועוד תוכלו להזמין דרכנו בעלויות משתלמות:

   √ החלפת ריצוף כולל פירוק הריצוף הקיים – במהלך שיפוץ דירה ישנה אי אפשר לוותר על החלפת ריצוף מתנדנד או שבור. קבלן שיפוצים בגדרה יפרק את כל הריצוף הקיים וידביק חדש, וניתן גם להחליף רק את הריצוף השבור ולהדביק ריצוף חדש מאותו סוג ובאותו גובה.

   √ צביעת דירה כולל צביעת תקרה – אפשר לצבוע את הדירה בגוון שכבר יש ברשותכם, על פי הצבע שכבר קיים בקירות, או לתת לכל הבית מראה חדש, וכמובן לחדש את מראה התקרה. ניתן גם ליצור עיצובים מיוחדים בעזרת צביעה דקורטיבית.

   החלפת אמבטיה למקלחון וההפך, כולל איטום מחדש – שיפוץ חדר אמבטיה בגדרה מצריך פעמים רבות החלפה של אמבטיה במקלחון או ההפך, וזה מצריך גם התקנת ריצוף וקרמיקה מחדש, וכמובן איטום.

   √ פיצול דירות כולל הקמת גינה – ניתן לפצל דירות צמודות לקרקע למספר דירות קטנות שאותן אפשר להשכיר, או להקדיש חלק מסוים מבית פרטי ליצירת יחידת דיור. ליחידת הדיור החדשה ניתן להתאים גם גינה משלה, כל עוד יש מספיק שטח פנוי.

   החלקת קירות בטון כולל סילר – שיפוצניקים בגדרה מחליקים קירות בטון בכל גודל ומצפים אותם בסילר כדי לשפר את העמידות של הבטון. ישנה אחריות מלאה על כל העבודה.

   שיפוץ מרתף כולל אפשרות להפיכתו ליחידת דיור – לפני שהופכים את המרתף ליחידת דיור, צריך לקבל אישורים מתאימים ליצירת כניסה נפרדת למרתף. לאחר מכן קבלן שיפוצים בגדרה יוכל יהיה להתחיל בעבודה מיד ולסיים איתה תוך זמן קצר.

   שיפוץ בריכה כולל התקנת דק סביבה – מחדשים את מראה הבריכה בעזרת ריצוף מחדש ומצפים עם פיברגלס או PVC. את החלק החיצוני של הבריכה מרצפים גם כן מחדש, כשההמלצה היא להתקין דק מעץ סינטטי.

   √ חיפוי קירות פנים מהרצפה ועד התקרה – יש לא מעט סוגי חיפויים שניתן לבחור, ביניהם חיפוי בריקים, אבן טבעית, שיש, קרמיקה, דמוי אבן, בטון אדריכלי, עץ דקורטיבי, זכוכית ועוד. ניתן כמובן לחפות גם בגבס.

   √ שיפוץ משרד כולל יצירת OPEN SPACE – צביעה, חידוש רצפת פרקט והרחבת חללי משרדים לפי הסטנדרטים של היום. על העבודה משלמים לפי התקדמותה בתנאי תשלום נוחים מאוד.

   √ שיפוץ דירה ישנה כולל החלפת צנרת – בזמן שיפוץ דירה בגדרה שנבנתה לפני עשרות שנים צריך לדאוג גם לתשתיות ולא רק למראה החיצוני. אחרי שעושים את זה אפשר לרצף מחדש, לצבוע וליהנות מדירה חדשה.

   עבודות גבס לבית כולל קרניזים – כל סוגי עבודות הגבס במחירים משתלמים, לרבות יצירת מדפים, נישות, קירות ועיצובים מיוחדים. מחיר התחלתי זול במיוחד – רק 90 ₪( בדקו מחירים נוספים כאן)!

   √ שיפוץ דירה ב-48 שעות כולל ריצוף, אינסטלציה וחשמל – בשביל שיפוץ שכזה לא יגיע אליכם רק קבלן עם שיפוצניק בגדרה, אלא צוות שלם של שיפוצניקים שיסיימו את העבודה במהרה. מדובר בעיקר בתיקונים נקודתיים, אך ניתן גם לבצע עבודות גבס שונות כמו הנמכה למזגן, בניית קיר גבס או מדפים וכדומה.

   שיפוץ מרפסת כולל הרחבה או הקטנה של מרפסת שירות – פרט לתיקון המעקה, החלפת הריצוף וסגירת מרפסת פתוחה, ניתן להקטין או להרחיב את המרפסת הקיימת. אפשרות זו תקפה גם במקרה של מרפסת שירות.

   קבלן שיפוצים מומלץ בגדרה

    

   Call Now Buttonלייעוץ בחינם והצעת מחיר
   WhatsApp chat